بیش از ۵۰ هزار تعرفه در شعبات اخذ رأی کاشمر مصرف شد

مهدی فروزان دقایقی قبل در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه پنج شعبه اخذ رأی نیاز به تعرفه اضافی داشتند ، اظهار کرد : با در اختیار گذاشتن تعرفه جدید کار رأی گیری همچنان ادامه دارد.

وی با بیان اینکه کار رأی گیری در چهارمین دوره انتخابات شورای شهر و روستا در روستا ها تا ساعت ۱۰ تمدید شده است ، گفت : با توجه به حضور گسرتده مردم در انتخابات در شهر از استانداری درخواست کرده ایم تا ساعت ۲۳ زمان رأی گیری تمدید شود و منتظر پاسخ ستاد انتخابات استان هستیم.

فروزان با بیان اینکه در حال حاضر بیش از ۵۰ هزار تعرفه در شعبات اخذ رأی مصرف شده، اظهار کرد : پیش بینی می کنم شاهد مشارکت ۸۵ درصدی مردم در انتخابات باشیم.

وی خاطر نشان کرد : حضور پر شور مردم در عرصه انتخابات حماسه آفرینی آنان را نشان داد و بدین وسیله اطاعت آنان را از ولایت به دنیا نمایاند.

فروزان افزود : در کاشمر ۹۲ شعبه اخذ رأی دایر است و ۶۵ هزار نفر واجد شرایط رأی دادن هستند.

۴ نظر

 1. همشهری گفت:

  اقا کی نتیجه ارا مشخص میشود

 2. کاشمری گفت:

  با سلام
  چرا لیست تمام نامزدهای چهارمین دوره ی شورای شهر کاشمر را بهمراه تعداد آرائشان در سایت نمی گذارید تا بفهمیم چه کسی چه میزان رای آورده است؟؟؟!
  فقط در سایت اینا اعضاء اصلی مشخص شده اند

  لطفا تعداد آرا هر نفر را بگذارید

 3. کاشمری گفت:

  نتیجه قطعی شمارش آرای انتخابات شورای اسلامی شهر کاشمر اعلام شد
  کاشمر – معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری کاشمر نتایج قطعی شمارش آرای انتخابات شورای اسلامی این شهر را اعلام کرد.

  سید علیرضا نبوی روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: تعداد آرای مأخوذه صحیح در کاشمر ۴۸ هزار و ۶۲۶ رأی است که از این تعداد مهری پالایی با ۹ هزار و ۳۸۹ رأی، هادی مازنی با هفت هزار و ۹۶۵ رای، اسماعیل سلطانپور با هفت هزار و ۹۳۵ رای، احمد غزنوی (قصونی) با هفت هزار و ۷۳۲ رای، سعید چیتی با هفت هزار و ۶۸۹ رای، محمد خباز زاده با شش هزار و ۷۲۲ رای، حجت الاسلام میثم خزائی فدافن با شش هزار و ۶۶۴ رای، سید حسین حسینی یزدی با شش هزار و ۳۴۲ رای و محمد صادقی طرقی با پنج هزار و ۹۷۷ رای به عنوان اعضای اصلی شورای اسلامی شهر کاشمر انتخاب شدند.

  وی اظهار کرد: سید علی سیادتی با پنج هزار و ۳۸۷ رای، مهدی اکبریان با پنج هزار و ۲۹۷ رای و غلامرضا قابل با پنج هزار و ۲۴۵ رأی نیز به عنوان اعضای علی البدل این شورا انتخاب شدند.

  نبوی میزان مشارکت مردم کاشمر در این انتخابات را ۸۸ درصد اعلام کرد.

  لطفا باقی کاندید ها را هم بگذارید

 4. کاشمری گفت:

  خوشم میاد که متن خبر خودمو بعنوان تیتر گذاشتین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها