محیط یاران ارشد در کاشمر آموزش دیدند

مسئول حفاظت محیط زیست کاشمر از برگزاری کارگاه آموزشی حفظ محیط زیست (حام) در این شهرستان خبر داد.

مهدی جمعه پور اظهار کرد: در این کارگاه آموزشی۴ ساعته که با مشارکت و همراهی نمایندگی حفاظت محیط زیست خلیل آباد برگزار شد ۲۵محیط یار ارشد خلیل آبادی در طرح ملی حام تحت آموزش های محیط زیستی قرار گرفتند.

images افزود: مسائل و معضلات روز محیط زیست، توجه به جایگاه ویژه فرهنگ سازی به خصوص در بستر مدارس در حفاظت از منابع خدادادی از مهمترین مباحث آموزشی این کارگاه بود.

جمعه پور در انتهای این نشست از مربیان حاضر تقاضای پیگیری مباحث آموزشی این طرح ملی را کرد و افزود: استمرار موفقیت این طرح نیازمند حساسیت ویژه مربیان و محیط یاران ارشد است.

۳ نظر

  1. مسلم امیدنژاد گفت:

    خداقوت به برادران و دوستان محیط بان خدایاهرکس حیوانات بی زبان را حمایت کند پروردگاراخانواداش رادر پناه خودت حفظ کن

  2. ف ا صغرنژاد گفت:

    من یکی ازخانم های نقاشهای کوهسرخ اوندرم بیشتر تصاویرم درمورد طبیعت میکشم شوهرم سرباز محیط زیست بود ومنم تشکر میکنم از محیط بانان زحمت کش وآرزوی سلامتی برای این برادران دارم

  3. محیط بانان کوهسرخ گفت:

    ما محیط بانان کوهسرخ همانند عقاب در کمین شکارچی ها میمانیم تا این خاِیین به طبیعت را تحویل قانون دهیم روزی که آخرین رودخانه حشک شود آخرین گونه حیوانی نابود شود شکارچی ها باید بیان هرکدام که سنگین تر است بخورند.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها