مدیر آموزش و پرورش کاشمر: زمینه حضور دیگران را در انتخابات فراهم نماییم

مدیرآموزش وپرورش شهرستان کاشمر گفت: امروز تمام دنیا در مقابل ما ایستاده اند، اما به خاطر ظرفیت گفتمان انقلاب اسلامی پیشرفت کرده ایم واین برای دشمنان ما غیرقابل تحمل است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، ابوالفضل حسینی، در همایش بصیرت افزایی مدیران مدارس پیرامون انتخابات که در محل سالن کنفرانس این مدیریت برگزار گردید، باتاکید برحضور پرشورimages در حماسه سیاسی انتخابات، اظهار کرد: باید ضمن حضوروشرکت در انتخابات زمینه حضور دیگران را در انتخابات فراهم نماییم.

وی با اشاره به اینکه در این انتخابات مسوولیت ما سنگین است، افزود: باید ضمن حضور گسترده در انتخابات نسبت به انتخاب فردی که می خواهیم چهار سال امور اجرایی کشور را به او بسپاریم تعقل گرا باشیم و دست از احساسات برداریم که این بهترین خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

مدیرآموزش وپرورش کاشمر معیار و ملاک واقعی در بصیرت انتخاباتی را شاخص های مورد نظرمقام معظم رهبری دانست و افزود: همه بایدجهت انتخاب فردمورد نظر رهنمودهای مقام معظم رهبری را فصل الخطاب قرار دهند.

وی ابراز امیدواری کرد: بابرگزاری یک انتخابات پرشکوه وموجبات یاس وناامیدی دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی فراهم خواهد گردید .

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها