موافقت شورای آموزشی دانشگاه با ایجاد دو رشته جدید در دانشکده پرستاری کاشمر

دکتر محمد جواد یزدانی مدیر شبکه بهداشت ودرمان وسرپرست دانشکده پرستاری کاشمر از موافقت شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با ایجاد دورشته جدید اتاق عمل در مقطع کارشناسی پیوسته و بیهوشی در مقطع کارشناسی ناپیوسته در دانشکده پرستاری کاشمر خبر داد.

 

دکتر یزدانی گفت: در هفتصد وهشتادو چهارمین جلسه شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم پزشکی مشهد مقدس که در تاریخ ۳۰/۲/۹۲ در محل اتاق شورای سازمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار گردید ، در راستای توسعه آموزش دانشکده پرستاری کاشمر با ارائه پیشنهادات و مستندات لازم در خصوص ایجاد رشته های جدید در دانشکده پرستاری کاشمر، این شورا با ایجاد دورشته که شامل :رشته کارشناسی پیوسته اتاق عمل و کارشناسی ناپیوسته بیهوشی در شهرستان کاشمر موافقت گردید.

 

وی افزود :با موافقت دانشگاه علوم پزشکی مشهد با افزایش این دو رشته ،پس از تایید شورای گسترش دانشگاههای علوم پزشکی کشور،از طریق آزمون سراسری دانشجو پذیرش خواهد شد.

۱ نظر

  1. ﻣﺼﻄﻔﯽ گفت:

    ﺑﺴﻴﺎﺭ ﻋﺎﻟﯽ ﺍﺳﺖ
    ﺑﻪ ﺍﻣﻴﺪ ﺍﺧﺘﺼﺎﺹ ﺭﺷﺘﻪ ﻫﺎﯼ ﺑﻴﺸﺘﺮ

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها