کشف ۹۰۰کیلو گرم مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته از یک واحد صنفی درکاشمر

علی سیادتی مسئول واحد بهداشت محیط و حرفه ای مرکز بهداشت کاشمر از کشف ۹۰۰کیلو گرم مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته و غیر قابل مصرف از یک واحد صنفی در کاشمر خبر داد.
سیادتی گفت:در اجرای طرح توسعه و تشدید کنترل مواد غذایی در ساعات غیر اداری و ایام تعطیل طی بازدید اکیپ بازرسان بهداشت محیط شهرستان کاشمردر مورخه ۲۷/۳/۹۲ ،در بازدید از یک خواربارفروشی در سطح شهرستان، مقدار تقریبی ۹۰۰ کیلوگرم انواع دلستر و نوشابه خانواده که همگی تاریخ مصرف آنها منقضی شده و غیر قابل مصرف بود کشف و جمع آوری گردید.
سید علی سیادتی مسئول واحد بهداشت محیط و حرفه ای مرکز بهداشت کاشمر نیز با تاکید بر حضور فعال کارشناسان و بازرسان بهداشت محیط و حرفه ای در شهرستان کاشمر در طرح بسیج سلامت نوروزی ، خاطر نشان کرد :سامانه فوریتهای سلامت محیط و کار با شماره۱۴۹۰-۰۵۱۱جهت پاسخگویی به شکایات مردمی بصورت شبانه روزی می باشد و شهروندان عزیز در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی با تماس با این سامانه کارشناسان و بازرسان بهداشتی را یاری نمایند.

۱ نظر

  1. مجید گفت:

    سلام
    ممنون از سایت خوبتون
    مثل این خبرها اگر بین بازاریان به طور مرتب چاپ و پخش بشه دیگه شاهد چنین رویدادی نخواهیم بود
    با تشکر

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها