برگزاری دوره آموزشی مدرسین نهضت سواد آموزی در کاشمر

مسئول اداره سوادآموزی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان کاشمر از برگزاری یک دوره آموزشی جهت مدرسین نهضت سواد آموزی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، محمد حسین سلطانیimages در حاشیه این مراسم افزود: این دوره جهت تقویت بنیه آموزشی و بالا بردن توانمندی بیشتر و کیفیت بخشی در امر تدریس وآموزش آموزش دهندگان، اداره سوادآموزی شهرستان کاشمر و به مدت ۲۰ ساعت  با حضور مدرسین مجرب دروس ریاضی ،علوم تجربی ،فرهنگ اسلامی،قرآن و فارسی برگزار شده است.

وی برگزاری جلسات و کارگاههای آموزشی را  باعث تقویت وارتقاءسطح بنیه علمی و آموزشی آموزش دهندگان در جریان تدریس دانست .

سلطانی گفت: کارگاههای هم اندیشی آموزشی با حضور کارشناسان آموزش ابتدایی و آموزشگران دوره انتقال به لحاظ انتقال تجارب آموزشی بصورت ماهانه برگزار خواهد شد.

وی در ادامه از اجرای طرح مشارکت های بین بخشی و تعامل دستگاههای اداری با سازمان نهضت سوادآموزی خبرداد.

وی گفت : طرح آموزش مخاطبان کلاس های انتقال با هدف نشر و گسترش فرهنگ اسلامی و آموزش و ترویج مهارت های زندگی ،شغلی و حرفه ای با حضورکارشناسان برگزار می گردد.

 مسئول اداره سوادآموزی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان کاشمردر این باره بیان کرد: اجرای این طرح از اوایل بهمن شروع و با استقبال بی نظیر سوادآموزان وبهره مندی از مطالب ارائه شده در کلاس ها همراه بود

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها