توزیع ۷۵۰ سبد کالا در قالب طرح محسنین

اجرای "طرح محسنین" در کاشمر/60 خانواده نیازمند شناسایی و حمایت  شدند

سعید عبدالله ‌زاده در گفتگو با خبرنگار مهر بابیان اینکه “طرح محسنین” مخصوص خانواده‌های نیازمند است  که از نیمه دوم سال گذشته در شهرستان اجرایی شده است اظهار کرد: در این طرح خانواده‌هایی که دارای سرپرست هستند و به دلیل بیماری‌های صعب‌العلاج، از کار افتاده‌اند، برای آنها حامی جذب می‌شود.

وی با اعلام اینکه بر اساس این طرح، حامی ماهیانه مبلغ ۱۰ هزار تومان به حساب خانواده واریز می‌کند، گفت: در جهت حفظ کرامت خانواده، خانواده‌های نیازمند نیز علاوه بر ایتام، تحت پوشش طرح محسنین قرار می‌گیرند.

تهیه و توزیع ۷۵۰ سبد کالا در ماه مبارک رمضان

عبدالله‌زاده در ادامه از تهیه و توزیع ۷۵۰ سبد کالا در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: اگر حامی هزینه سبد کالا را به حساب یتیم واریز نکرده باشد، کمیته امداد در این مواقع سبد کالایی را برای خانواده‌های نیازمند در نظر می‌گیرد.

رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) کاشمر با اشاره به اینکه هزینه سبد هر کالا که از سوی حامی تامین می شود، در ماه مبارک رمضان  مبلغ ۱۰۰ هزار تومان است، تصریح کرد: با این مبلغ اقلامی از جمله روغن، قند، برنج و… تهیه و تحویل خانواده ایتام می‌شود.

برگزاری مراسم افطار برای خانواده‌های بی‌سرپرست

عبدالله زاده، ضمن تشکر ازاستقبال بسیار خوب نیکوکاران وعموم مردم در جهت حمایت از ایتام، افزود: باتوجه به تورم و گرانی ها نیکوکاران توجه خاصی به این نیازمندان داشته باشند.

وی در ادامه از برگزاری مراسم افطار برای خانواده‌های بی‌سرپرست به مدت ۱۰ شب در تکیه‌ها و مساجد شهرستان کاشمر خبر داد و افزود: در مراسم نیکوکاران  میزبان خانواده های بی سرپرست هستند

۱ نظر

  1. سلام وبسایت اطلاع رسانی جالبی دارید از وبسایتهای دیگر همشهریان بازدید ودر صورت صلاح دید معرفی نمایید مددکار اجتماعی کاشمرwww.ravan2.ir

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!