دکتر اسماعیل نیا نماینده مردم کاشمر:با تمام توان برای حل مشکلات حوزه سلامت تلاش خواهم کرد

111 009دکتر محمد اسماعیل نیا نماینده مردم شهرستانهای کاشمر،بردسکن و خلیل آباد در مجلس شورای اسلامی با حضور در جمع خیرین سلامت و همچنین هیئت مدیره مجمع خیرین سلامت کاشمر، با بیان این مطلب که بستر کمک همه مردم باید در مجمع خیرین سلامت درشهرستان فراهم گردد، گفت:اگر بخواهیم بر مشکلات فائق گردیم، باید در بین توده های مردم به طور خود جوش نهادهایی ایجاد نمود و با همکاری دولت و شخصیتهای بزرگی که جزو این نظام مقدس هستند کمک کرد تا مشکلات را حل نماییم و مجمع خیرین سلامت یکی از این نهادهای مردمی است که در شهرستان کاشمر بسیار موفق عمل نموده است.

 

اسماعیل نیا گفت: نهاد هایی همچون مجمع خیرین مانند چشمه های جوشان می باشند که بر اساس سیاستهای و بنیانهای توسعه ای برای حوزه سلامت پایه ریزی شده است تا با هم افزایی و همدلی ،زمینه توسعه همه جانبه رادر حوزه سلامت کاشمر شاهد باشیم.

 

وی با ازعان به مشکلات پیش روی حوزه سلامت چه در شهرستان کاشمر و چه در دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: با تمام توان خود وبا همکاری همکارانم در مجلس شورای اسلامی در راستای حل مشکلات حوزه سلامت تلاش خواهیم نمود.

 

وی با اشاره به فرهنگ و تمدن مردم کاشمر و پیشینه خیرین سلامت و وجود شخصیتهای علمی و برجسته در شهرستان گفت : این استعداد در شهرستان کاشمر وجود دارد که از چهره های شاخص و علمی این شهرستان که در دیگر مناطق زندگی میکنند ، چه به لحاظ طبابت و استفاده علمی از ایشان و چه به لحاظ کمکهای مالی در راستای کمک به توسعه و ارتقاء حوزه سلامت استفاده نمود.

۱ نظر

  1. هیس !!!! گفت:

    کاش یک مجمعی هم بود که به کارکنان سیستم سلامت رسیدگی کنه که اینقدر معوقات نداشته باشن

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!