رقابت ۲۴تیم در مسابقات جام رمضان کاشمر

images

رئیس اداره ورزش و جوانان کاشمر گفت: در مسابقات جام رمضان امسال ۲۴ تیم بایکدیگر به رقابت خواند پرداخت.

احمد رضا روشندل در گفت و گو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان،  با بیان این که این دوره از مسابقات در رده بزرگسالان برگزار می شود، افزود: شرکت کنندگان دراین مسابقات در چهار گروه ۶ تیمی رقابت های خود را به صورت دوره ای آغاز خواهند کرد.

وی با اشاره به این که در پایان دور اول مسابقات دو تیم برتر هر گروه به دور بعد مسابقات راه خواهند یافت و تیم ها ی راه یافته به صورت WM گروه بندی و به رقابت های خود ادامه خواهند داد ، ابراز کرد: دو تیم برتر هر گروه به صورت ضربدری بازی خواهند کرد و برنده ها به دیدار فینال و بازنده های دیدار رده بندی را برگزار خواهند کرد .

وی ادامه داد: در کاشمر ۳۹ هیئتورزشی وجود دارد که حدوداً ۳۰ هیأت با توجه به پتانسیلهای بالقوهای که در بین نوجوانان و جوانان در رشتههای مختلف ورزشی وجود دارد، فعال است.

روشندل با تاکید بر این که باید از ظرفیت آموزشوپرورش و معلمان  ورزش مدارس استفاده کنیم و با استفاده از ساعت ورزش در مدارس، در بین دانشآموزان در همه رشتههای ورزشی استعدادیابی کنیم. گفت: باید در همه رشتههای ورزشی استعدادیابی صورت گیرد.

وی با بیان اینکه همکاری تنگاتنگ آموزشوپرورش و معلمان ورزش مدارس با هیئتهای ورزشی بهویژه در رشتههای بدمینتون، بسکتبال، باستانی، والیبال، کشتی، وزنه برداری و دو و میدانی و … منجر به استعدادیابی در مدارس شده است، تصریح کرد: با استعدادیابی میتوانیم ورزش پایه را در شهرستان تقویت کنیم.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!