رییس مرکز بهداشت کاشمر: هر سه ماه ۶ تن مواد غذایی فاسد در کاشمر معدوم می‌شود

رییس مرکز بهداشت شهرستان  کاشمربا بیان اینکه هر سه ماه ۶ تن مواد غذایی فاسد در کاشمر معدوم می شود، گفت: طی ماه گذشته ۱۵۸۸ کیلو گرم مواد غذایی تاریخ مصرف گذشته و غیر قابل مصرف از جمله انواع دلستر و نوشابه خانواده که همگی تاریخ مصرف آنها منقضی شده و غیر قابل مصرف بود کشف و جمع آوری گردید.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه خراسان، دکتر مجتبی قائمی صبح امروز در دیدار با فرماندار شهرستان کاشمر با بیان اینکه در شهرستان  کاشمر ۱۲۶۹ مرکز تهیه و توزیع عرضه مواد غذایی و ۳۹۸ مکان عمومی فعالیت می کنند، تصریح کرد: در این مدت تعداد بازدید از مراکز تهیه و توزیع ۸۴۸ مورد و اماکن عمومی ۱۵۴ مورد بوده است.

قائمی با اشاره به اینکه طی ماه گذشته ۳۴ نفر متخلف به دادگاه معرفی شدند، ادامه داد: در همین راستا برخورد با دست فروشان دوره گرد ۱۹ مورد و رسیدگی به شکایات ۲۳ مورد بوده است.

وی با بیان اینکه از ۳۷ مورد کلر سنجی که در ماه گذشته صورت گرفته ۷ مورد نامطلوب بوده که بلافاصله جهت رفع مشکل به ادارت مربوطه اعلام شده  است.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!