عاملان قتل جوان ۲۰ ساله در کاشمر دستگیر شدند

به گزارش«اصولگرا» محمود شیخی‌نژاد ظهر امروز با اعلام خبر دستگیری عاملان قتل جوان ۲۰ ساله در کمتر از دو ساعت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به دنبال اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر یک مورد مصدومیت ناشی از نزاع در بیمارستان ابوالفضل (ع) کاشمر بلافاصله ماموران کلانتری ۱۲ برای بررسی موضوع و علت مصدومیت به بیمارستان اعزام شدند.

وی ادامه داد: ماموران در تحقیقات اولیه خود متوجه شدند که مقتول مهدی ۲۰ ساله بوده که به همراه دوستش سعید پس از آبیاری زمین‌های کشاورزی برای جمع‌آوری خربزه به یکی از راضی مجاور خود مراجعه می‌کند که با دو نفر جوان درگیر شده و مقتول را از ناحیه گردن به وسیله چاقو به شدت مجروح می‌کند.

فرمانده انتظامی کاشمر گفت: دوست مقتول، وی را به بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) شهر کاشمر منتقل کرده که به علت شدت جراحات وارده تلاش پزشکان مثمرثمر نبوده و در نهایت در بیمارستان جان خود را از دست داد.

شیخی‌نژاد یادآور شد: با فوت این جوان ۲۰ ساله، با هماهنگی مقام قضایی اکیپی از ماموران انتظامی کلانتری ۱۲ و پلیس آگاهی با راهنمایی سعید به روستای محل وقوع اعزام و ضاربان وی به نام‌های محمد ۲۵ ساله و حسن ۱۹ ساله که در محلی مخفی شده بودند، در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند.

وی تاکید کرد: تحقیقات پلیس در این پرونده برای علت و انگیزه قتل ادامه دارد.images

۴ نظر

 1. محمد گفت:

  حالا خربزه ای که کندن رو خوردن یا به خوردن نرسید?

 2. علی گفت:

  در جواب محمد به تو ربطی ندارد که خربزه را چکار کردند ای آدم بی شعور

 3. najmeh گفت:

  vaghean taasof bare y javoon 19 sale beshe ghatel y javoon 20 sale…..khodaya faraje mahdio bresoon..amin

 4. s.a گفت:

  با با این مال پار ساله … سال ۱۳۹۲ تابستان قدیمیه

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!