فرماندار کاشمر:کاشمر در طرح عفاف و حجاب رتبه سوم استان را کسب کرد

فرماندار کاشمر گفت:در بخش عفاف و حجاب این شهرستان مقام سوم استان را کسب کرد.مهدی فروزانimages به ایرنا اظهار کرد:بنیاد شهید آموزش و پرورش و راه و شهرسازی رتبه عالی گرفتند و پنج اداره رتبه ضعیف متعهد شدند نسبت به ارتقای طرح عفاف و حجاب تلاش کنند.

وی با اعلام اینکه از نیمه ماه مبارک رمضان طرح تذکر لسانی انجام می شود؛ ادامه داد: در بخش امر به معروف و نهی از منکر در سطح کشور نمونه هستیم.

فرماندار کاشمر ضمن تاکید بر جایگاه والای امر به معروف و نهی از منکر در اسلام و جامعه اسلامی، خواستار توجه بیشتر به این فریضه شد.

وی امر به معروف و نهی از منکر را وظیفه و مسوولیتی خطیر دانست که باید همه مسوولین دستگاه های اجرایی بدان بیشتر توجه کنند.

فروزان ضمن تاکید بر لزوم برنامه ریزی دقیق و منسجم در اجرای بهینه این فریضه، بر وحدت و هماهنگی هرچه بیشتر در اجرای امر به معروف و نهی از منکر تأکید کرد و گفت: هر اندازه ما در این مسیر با وحدت، هماهنگی و انسجام بیشتر حرکت کنیم، شاهد نتایج به مراتب سریع تر و بهتری خواهیم بود.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها