مانور جهیزیه موسسه آبشار عاطفه ها در کاشمر

همزمان با نیمه شعبان و ولادت منجی عالم و بشریت حضرت ولی عصر (عج) سازمان مردم نهاد خیریه آبشار عاطفه ها شعبه کاشمر با شرکت در مانور اهدا ۵۰۰۰ جهیزیه در سطح کشور توانست ۳۰جهیزیه به سی نوعروس ایتام و سادات بی سرپرست کاشمری اهدا نماید.

سرکارخانم گلستانی معاونت اجرایی این سازمان خیریه دراین گفتگو گفت:
سازمان خیریه آبشار عاطفه ها شعبه کاشمر در ۱۲ بهمن ۱۳۸۴ به شماره ثبت ۲۳۱۰ در راستای سیره عملی امیر المومنان حضرت علی (ع) افتتاح گردیده است.

از اهداف این خیریه می توان به کمک به رفع محرومیت و محرومیت زدائی ،کمک به رفع مشکلات معیشتی ،اشتغال، درمانی، تحصیلی و تهیه و تامین خوراک و پوشاک ،مسکن و تهیه جهیزیه وایجاد تسهیلات در امر ازدواج جوانان محروم اشاره کرد.
آبشار عاطفه ها با داشتن ۱۴۰ نمایندگی در سطح کشور و ۲۵۰ هزار نفر جمعیت حمایتی در سرتاسر کشور بزرگترین خیریه غیر دولتی و مردمی میباشد.

IMG_0108

IMG_0120

۱ نظر

  1. اشراقی گفت:

    سلام خدمت همکاران محترم چرا مانور ۱۶/۶ولادت امام رضا را نذاشتید؟چون فکر میکنم اخرین مانور باعظیم تر بودواقع در مرقد امام رحمته الله علیه لطفا مانور جدید را بزارید خدا قوت ممنون

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها