مجهزترین کتابخانه روستایی استان در کاشمر افتتاح شد

همزمان با افتتاح هشتاد کتابخانه در سطح کشور توسط معاون اول رییس جمهور ، کتابخانه فدک روستای فدافن کاشمر به عنوان مجهزترین کتابخانه روستایی استان صبح امروز توسط فرماندار کاشمر افتتاح شد.
بدیع زادگان ،رییس اداره کتابخانه های عمومی کاشمر در این مراسم که جمعی از مسئولان شهرستان و اهالی روستای فدافن حضور داشتند با بیان اینکه زمین این کتابخانه توسط خیرین روستا اهدا شده است گفت: این کتابخانه در زمینی به مساحت ۸۵۰ متر مربع و با زیربنای حدود ۳۰۰ متر احداث و با کمک خیرین ، اداره کل کتابخانه های استان و بسیج سازندگی تجهیز شده است.
محمدرضا بدیع زادگان افزود: این کتابخانه دارای بخش کودک ، دو سالن مطالعه مجزا برای خواهران و برادران و بخش امانت با حدود پنج هزار جلد کتاب می باشد و مجهزترین کتابخانه روستایی استان به شمار می آید و البته این کتابخانه نه فقط به عنوان امانت دهنده کتاب بلکه به عنوان یک مرکز فرهنگی فعال در روستای نخبه پرور فدافن فعالیت خواهد کرد.
فرماندار کاشمر هم در این مراسم با تبریک افتتاح این کتابخانه گفت: امیدواریم همه فرزندان این روستا در این مکان فرهنگی رشد و نمو فرهنگی و دینی پیدا کرده و با مطالعه و تحقیق توسط اعضای آن به عنوان یکی از کتابخانه های پر خیر و برکت کاشمر باشد و این روستا همانند گذشته در عرصه علم و دانش پیشگام و نخبگان آن در رده های بالای مدیریتی و علمی بدرخشند.
مهدی فروزان ادامه داد: خوشبختانه خیرین در کاشمر فعالیت های خوبی دارند از جمله اینکه اولین انجمن خیرین کتابخانه ساز استان در کاشمر ایجاد شده و امیدواریم در تمامی کشور خیرین و نیکوکاران به اشاعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی کمک کنند.

مجهزترین کتابخانه روستایی استان در کاشمر افتتاح شد کاشمر – فیض عارفی

۱۳ نظر

 1. علی گفت:

  ازتمامی مسولین شهرستان بی نهایت سپاسگزاریم .دانش آموزان دبستان شهید پسندیده فدافن

 2. جواد گفت:

  خوشحالم که دیگهماازهمه ی روستاهابهتریم

 3. علی سازگار گفت:

  از شورای اسلامی فدافن ودیگر مسولین تشکر وقدردانی مینمایم

 4. محمد گفت:

  سلام اتفاق خوبی افتاد اما بازم مثل همیشه زحمات طاقت فرساو دوندگی های کتابخانه را طی ۵سال روسای قبلی کتابخانه های کاشمر کشیدند و لقمه راحت رو آقای رئیس جدید کتابخانه ها به گلوی مبارک گذاشت

 5. محسن مظفر گفت:

  خیلی ممنون قطعا این کتابخانه به پیشرفت ما کمک خواهد کرد

 6. ابوالفضل مظفر گفت:

  به راستى که کتابخانه عالى مجهز وباشکوهى است کمال تشکروقدردانى رادارم

 7. ابوالفضل مظفر گفت:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  بنده ازکتابخانه بسیارراضى هستم
  به راستى که به پیشرفت ما کمک خواهدکرد
  ازتمام مسئولین کمال قدردانى وتشکررادارم

 8. عالیه بهترین راه کسب علم وخلاقیت درکودکان وبزرگسالان است

 9. محمد گفت:

  از کتابخانه های تهران بهتر است

 10. محمد گفت:

  خوب است من را مجانی ثبت نام کرده اند وگرنه خیلی کتابخانه اشغالی است

 11. حسين گفت:

  بداست

 12. Shoghal گفت:

  همش به فکر دخترا هست

 13. ابوالفضل گفت:

  سلام خانم خزایی
  ابتدا از شما عذر خواهی می کنم
  سپس ممنون از زحماتتون

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!