کاشمر در سرودهای همگانی مدارس خراسان رضوی برترین شد

imagesمدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی از اعلام نتایج مسابقات سرود همگانی مدارس استان خبر داد.

محمد تقی فخریان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارکرد: در مقطع متوسطه دختران آموزشگاه آمنه کاشمر با ۴۸ امتیاز اول، حضرت معصومه خلیل آباد، دوم و امام حسین مه ولات سوم شدند.

وی بیان کرد: در متوسطه پسران، امام حسین سرخس با ۳۵ امتیاز اول، علامه طباطبایی مه ولات دوم و شهید مطهری خلیل آباد سوم شد.

فخریان تاکید کرد: در مقطع راهنمایی دختران،آموزشگاه حضرت زینب کاشمر با ۴۵ امتیاز اول،آموزشگاه ۱۵ خرداد سرخس دوم وشهید تقی زاده تایباد حائز مقام سوم شد.

فخریان برترینهای مقطع راهنمایی پسران در این رشته را آموزشگاه نمونه امام رضا از مه ولات با ۳۷ امتیاز، آموزشگاه پاسداران کاشمر و مدرسه کرامت ناحیه یک دانست که به ترتیب مقامهای اول تا سوم این استان را کسب کردند.

وی با اشاره به این که در مقطع ابتدایی دختران، دبستان رضوان کاشمر با ۵۰ امتاز رتبه نخست را از آن خود ساخت، افزود: در این رشته، دبستانهای ۲۲ بهمن نیشابور و فاطمه عباد عسگر تربت جام رتبه های بعدی را از آن خود ساختند.

فخریان تصریح کرد: در رشته سرود همگانی مقطع پسران ابتدایی نیز دبستان شاهد کاشمر امام رضا با ۴۹ امتیاز اول شد و دبستانهای ایوب فرشتیان ناحیه ۵ و شهدای ارچنگ طرقبه شاندیز رتبه های بعدی را کسب کردند.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی در خصوص مدارس مختلط روستایی نیز افزود: مدرسه ابن یمین کاشمر با ۴۸ امتیاز اول شد و مدارس ولی عصر مه ولات و شهید نظافت میان جلگه، رتبه های بعدی را از آن خود ساختند.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!