دیدار مدیر شبکه بهداشت ودرمان کاشمر با مدیر کل انتقال خون خراسان رضوی

دکتر محمد جواد یزدانی سرپرست دانشکده پرستاری و مدیر شبکه بهداشت ودرمان کاشمر به اتفاق کارشناس امور ساختمان و همچنین کارشناس روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان کاشمر با حضور در سازمان انتقال خون خراسان رضوی با دکتر خیامی مدیر کل انتقال خون خراسان رضوی دیدار و گفتگو داشتند.

در این دیدار دکتر خیامی از اقدامات مجمع خیرین سلامت شهرستان کاشمر در راستای ساخت پایگاه انتقال خون قدردانی نمود و گفت:امیدواریم مراحل ساخت پایگاه انتقال خون شهرستان کاشمر هرچه سریعتر آغاز گردد و با استقرار پایگاه انتقال خون در کاشمر، خدمات رسانی به نحو مطلوب تر و در مدت زمان کمتری ،به بیماران نیازمند به خون و فراورده های آن صورت پذیرد .

 

دکتر یزدانی نیز ضمن قدردانی از همکاریهای سازمان انتقال خون خراسان رضوی با شبکه بهداشت ودرمان کاشمر ابراز امیدواری کرد با کمک خیرین شهرستان کاشمر و همچنین خیرین شهرستانهای مجاور ،هرچه سریعتر شاهد احداث پایگاه انقال خون کاشمر باشیم .

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!