تجلیل از معلم خلاق و فرهیخته

DSC04963دانشمند

ابوالقاسم دانشمند آموزگار شاغل در دبستان شهید پسندیده فدافن  که با داشتن ذوق هنری و خلاقیت در روزهای تقلیل کاری  در ایام تحصیلی  و تابستان گذشته جهت استفبال از مهر سالجاری اقدام به نقاشی مناظر بر دیوارهای مدارس این روستا نموده که حاکی از ایثار و گذشت این معلم هنرمند دارد. حرکت این معلم فداکار و با اخلاص  موجب شد تا مورد تقدیر آموزش و پرورش و نیز شورای اسلامی روستای فدافن قرار گیرد.همچینین ایشان جهت استقبال از ماه محرم تصاویری از عصر عاشورا را درحسینیه زادگاه خود (روستای محمدیه )خلق نموده است.

 

۸ نظر

 1. علی استادکار گفت:

  باسلام وعرض ادب :آقای دانشمندمعلمی تواناوانسانی شایسته هستندکه اخلاص ؛گذشت وتعهدرابایدازایشان آموخت به نمایندگی ازدبستان شهیدپسندیده وشورای اسلامی فدافن ضمن عرض خسته نباشیداززحمات وتلاش های خستگی ناپذیرایشان صمیمانه تشکروقدردانی می نمایم.

 2. مرتضی خزاعی گفت:

  من ازآقامعلم عزیزم آقای دانشمندممنونم ازخبرنگارعزیزهم می خواهم عکس های بیشتری ازکارهای زیبای آقای دانشمندبیاورندچون صحنه های زیباتری درمدرسه کشیدند ایشان ازبهترین معلم های مدرسه ما هستند.

 3. مجتمع شهدای مکی گفت:

  براستی که چنین دستان هنرمندی سزاوار بهترین قدرشناسی است.پس دست مریزاد وخدا قوت.

 4. اماان اله پورعبدالهي گفت:

  معلم چراغیست گیتی فروز، چراغی که هرگز نیفتد زسوز
  براستی که معلمی شغل نیست،هنر است.آفرین بر این هنر.

 5. محمد گفت:

  آفرین بر ایشان که اینچنین از هنرشان در این راه استفاده میکنند.خوشا به حال دانش آموزان ایشان.
  خدا قوت

 6. جواد گفت:

  چشه شون دربیاددوباره نگن قوره دزد

 7. محمود گفت:

  بسیار عالی بود خسته نباشی ای مرد پر توان

 8. مسعود گفت:

  خیلی خیلی زیباو جذاب بود.از مدیریت سایت هم نهایت تشکر را دارم…..

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!