خدمات دهی حمل و نقل درون شهری کاشمر مناسب نیست

شورای شهر

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشمر، محمد خباززاده ظهر امروز در جلسه علنی شورای شهر کاشمر اظهار کرد: چند سال قبل تعدادی مینی‌بوس به منظور نوسازی ناوگان حمل و نقل درون شهری کاشمر در اختیار شهرداری قرار گرفت و شهرداری هم با شرایط سهل و ویژه‌ای این مینی‌بوس‌ها را به رانندگان بخش خصوصی واگذار کرد.

عضو شورای شهر کاشمر افزود: این مینی‌بوس‌ها به صورت قسطی و با قیمتی ارزان و پایین‌تر از قیمت واقعی آنها به رانندگان واگذار شد تا با خدمات ‌دهی در سطح شهر، بخشی از مشکلات حمل و نقل درون شهری را حل کنند.

خباززاده تصریح کرد: قرار بر این بود که این مینی‌بوس‌ها در مسیرهای مشخص و به ویژه مسیرهایی که به نقاط کور معروف هستند و تاکسی‌ها نمی‌توانند سرویس‌دهی انجام دهند، حرکت کنند و همچنین مقرر شده بود بر روی این خودروها، جی.پی.اس نصب شود و مسیر حرکت آنها کنترل شود تاحق اینکه سرویس بگیرند و یا به خارج از شهرستان بروند را نداشته باشند.

وی تصریح کرد: متأسفانه نه تنها بر روی این مینی‌بوس‌ها جی.پی.اس نصب نشده بلکه نظارتی هم بر کار آنها صورت نمی‌گیرد و شاهد هستیم که خیلی از آنها سرویس کارخانه و مدرسه‌ها شده‌اند و ساعت ۷:۳۰ صبح که شهروندان نیاز دارند در حال سرویس‌دهی خود هستند و در داخل شهر خدمات‌رسانی نمی‌کنند و اکثرا در ساعاتی حضور دارند که مردم نیاز چندانی به آنها ندارند.

خباززاده تاکید کرد: رعایت دقیق مصوبات شورا در این مورد و نیز نظارت بر عملکرد مینی‌بوس‌ها و ناوگان حمل و نقل درون شهری کاشمر باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

 

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!