دستگیری قاتل جوان در کاشمر

خبرگزاری فارس: دستگیری قاتل جوان در کاشمر

فرمانده انتظامی کاشمر از دستگیری قاتل جوان کاشمری و نیز کشف جسد مرد حلق آویز شده در این شهرستان خبر داد.

محمود شیخی‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کاشمر با اشاره به کشف جسد یک جوان کاشمری در منطقه کلاته‌بزی کاشمر اظهار داشت: ماموران با حضور در صحنه و مشاهده جسد جوانی که با ۳۳ ضربه چاقو به قتل رسیده بود تحقیقات خود را آغاز کردند.

وی یادآور شد: پلیس با جمع آوری اطلاعات و اقدامات پلیسی بعد از حدود شش روز، فرد مظنون را شناسایی و پس از دستگیری، تحت بازجویی قرار داد که با توجه به اینکه صحبت‌های وی با اسناد و مدارکی که در اختیار پلیس قرار داشت همخوانی نداشت، لب به اعتراف گشود.

رئیس پلیس کاشمر همچنین با اشاره به کشف جسد حلق آویز شده یک مرد در منزل مسکونی‌اش متذکر شد: طی تماس تلفنی اعضای خانواده این مرد با مرکز فوریت‌های پلیسی کاشمر، ماموران کلانتری ۱۲ سریعاً به محل اعزام و با مشاهد جسد حلق آویز شده مرد از سقف منزل مسکونی‌اش مراتب را به بازپرس و پزشکی قانونی اطلاع دادند.

شیخی‌نژاد با بیان اینکه به گفته اعضای خانواده، این مرد پیش از این نیز اقدام به خودکشی کرده بود که با حضور به موقع اعضای خانواده نجات یافت، اذعان داشت: اعضای خانواده این مرد در تحقیقات پلیس اعلام کردند که پدرشان دارای ناراحتی اعصاب بوده است

۹ نظر

 1. مرتضی m گفت:

  مجازات این جوون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 2. ممدمد گفت:

  میفرستنش انتالیلا

 3. حسین گفت:

  چنین قتلی در این شهرستان باضربات ۳۳ چاقو جای تعجب دارد و مسئولین محترم باید هرچه سریعتر اقدامات لازم را مبذول فرمایند تا درسی عبرت آمیز باشد که هیچ کس چنین اقدام خود سر نداشته باشد

 4. محمد گفت:

  شهر ایمن در خاورمیانه- رتبه بالای طلاق-افزایش قتل- اعتیاد

 5. ابوالفضل گفت:

  باعث تاسف اما به نظر من این تحریما و گرانی ها باعث شده امنترین شهر خاور میانه اینجوری بشه

 6. الهام گفت:

  وای یعنی توی شهر ما قاتلم بوده؟همیشه فکر میکردم شهری پاک داریم .تاسف داره!!!!!!!!!

 7. ناشناس گفت:

  اینا همش سر بیکاریس .امان از بی پولی

 8. شهروند گفت:

  اینا همش تقصیر آمریکاس خ خ خ خ خ خ خ خ خ خ!!

 9. سيد گفت:

  با قید وثیقه آزادش میکنن بعد خانواده و اقوامش میان استقبالش براش گوسفند قربانی میکنن و با سلام و صلوات می برنش منزل . دستگاه های مسول درقبال این پوزخند به قانون ککشون هم نمیگزه و دوباره جرم و دوباره جسارت اراذل و … .

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!