صنایع کاشمر ظرفیت مناسبی برا اشتغالزایی دارند

مهدی فروزان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کاشمر اظهار کرد: سیستم اداری تابع یک سری ضوابط، قوانین و مقررات خاص خود است و برای استخدام در آن باید در آزمون‌های مربوطه شرکت کرد و از طریق مبادی ذی ربط پذیرش شد.

وی افزود: اما در بخش کشاورزی و نیز صنایع و معادن کاشمر، تسهیلات لازم وجود دارد و جوانان جویای کاری که توانایی لازم را دارند و دارای تجربه کافی و نیز دانش فنی هستند می‌توانند مراجعه کنند و ما نیز هر کاری از دستمان بر بیاید در خدمت آنها هستیم.

فروزان افزود:‌ هنوز جا و مکان کافی برای گسترش شهرک صنعتی کاشمر وجود دارد و امکانات لازم برای فعالیت در بخش صنایع هم در این شهرستان مهیا شده و در مورد تسهیلات مورد نیاز هم ما پیگیری‌های لازم را برای آنها انجام می‌دهیم لذا امیدواریم جوانان جویای کار به فکر کارهای تولیدی و نیز ایجاد اشتغال در کنار ایجاد تولید در سطح شهرستان باشند.

وی با اشاره به گستردگی بخش کشاورزی در کاشمر اظهار کرد: عمده صنایعی که در سطح شهرستان کاشمر وجود دارد مربوط به صنایع تبدیلی بخش کشاورزی است و بیشترین تسهیلاتی هم که ما توانسته‌ایم پرداخت کنیم از محل اعتبارات توسعه بخش کشاورزی است که در این راستا تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

فرماندار کاشمر عنوان کرد: اما آن دسته از صنایعی که خارج از صنایع تبدیلی هستند از نهادهای مربوطه یعنی اداره کل صنعت و معدن، معاونت برنامه ریزی استانداری و اداره کل امور اقتصادی و دارایی، پیگیری‌های لازم را انجام می دهیم تا از طریق بانک‌های عامل بتوانیم تسهیلات را برای آن ها دریافت کنیم.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!