نقاط آلوده به معتادین مواد مخدر در کاشمر پاکسازی شد

با حضور اعضای شورای تامین و نیروهای انتظامی کاشمر طرح پاکسازی مکان‌های آلوده به معتادین مواد مخدر در این شهرستان اجرا شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کاشمر، در پی اعتراض و نارضایتی ساکنین جنوب شرقی کاشمر مبنی بر ایجاد فضاهایی برای تجمع معتادین، موضوع پس از بررسی میدانی و تصویب اعضای شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر مبنی بر تخریب و پاکسازی محله مذکور با تایید شورای تامین و با حضور نیروهای انتظامی، قضایی و ماشین آلات شهرداری حد فاصل پل نیازمند تا پل قائم که مسیر عبور سیلاب بود، پاکسازی شد.

رئیس شورای تامین و فرماندار کاشمر در حاشیه اجرای این طرح در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: پاکسازی این منطقه بنا به درخواست اهالی و به منظور افزایش ضریب امنیت و ایجاد آرامش انجام شده است.

مهدی فروزان با اشاره به اینکه اعتیاد به مواد مخدر منجر به بروز مضلات بهداشتی، روانی و اجتماعی شده بیان داشت: گسترش این پدیده شوم موجب به خطر افتادن سلامت جسمی و روانی جامعه و بروز ناهنجاری‌های اجتماعی نظیر طلاق، دزدی و تکدی‌گری شده است.

وی با بیان اینکه طرح پاکسازی و تخریب مناطق آلوده در جهت جلب رضایت شهروندان ادامه دارد، خاطر نشان کرد: در این راستا تمامی دستگاه‌های اجرایی شهرستان برای همکاری در پاکسازی مناطق آلوده و متلاشی کردن محل‌های تجمع معتادان در مناطق شهری و روستایی آمادگی دارند.

رئیس شورای تامین کاشمر از شهروندان کاشمری خواست همواره مجریان را در اجرای موفقیت‌آمیز این طرح‌ها یاری دهند

۴ نظر

 1. يه همشهري گفت:

  آهان ، مکانهای آلوده پاکسازی شدن ، که همسایه ی ما سرش شلوغتر از قبل شده…
  اعضای شورای تامین ونیروهای انتظامی کاشمر ” دستتون دردنکنه” ، “متشکریم” .

 2. مرتضی گفت:

  بابا کجا جمع شدن الان نیازمند پر از معتاده

 3. مرتضی گفت:

  واقعا تشککر میکنم ازتون واقعا کوچمون رو خلوت کردید…/از قائم

 4. محمد گفت:

  مگر نقطه پاکی هم وجود داره؟

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!