هفته فرهنگی و نمایشگاه آثار هنری در کاشمر برگزار می‌شود

خبرگزاری مهر: برگزاری هفته فرهنگی و نمایشگاه آثار هنری در کاشمر، تجلیل از خادمان گردشگری سبزوار تجلیل همزمان با هفته گردشگری و برگزاری ۴ دوره آموزشی همزمان با هفته گردشگری در مشهد عناوین سه خبر از اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی است.

به گزارش خبرگزاری مهر، رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری  کاشمر گفت: برنامه فرهنگی شبهای مهر کودکان ترشیز و همزمان با هفته گردشگری در محل نگارخانه ارشاد این شهرستان برگزار می شود.

محمد نظام‌آبادی اظهار کرد: علاوه‌بر این برنامه فرهنگی نمایشگاهی از آثار هنری مربیان و هنرجویان آموزشگاه آزاد نیل پر در زمینه خط و تذهیب، تشعیر، طراحی نقوش سنتی  و عکاسی، نقاشی و….  در محل نگارخانه ارشاد اسلامی بر پا شده است.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری  کاشمر تصریح کرد: در این نمایشگاه که از ۶ مهر لغایت ۱۷  مهر در حال اجرا است، هر شب جمعی از کودکان، نوجوانان و دانش آموزان با حضور در کارگاه‌ها نقاشی‌هایی را در موضوعات میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و سفر، موزه ها و بناهای تاریخی و زیارتی شهر و مشاغل سنتی، آب، برق و انرژی، محیط زیست، نماز به تصویر می‌کشند و جوایزی نیز به قید قرعه اهدا می‌شود.

نظام آبادی استقبال حضور گرم و استقبال را خوب ارزیابی کرد و از هدف برگزار کنندگان این برنامه فرهنگی و نمایشکاه آشنائی به خصوص کودکان و نوجوانان با خلق آثار هنری و فرهنگی با موضوعات مرتبط میراث فرهنگی و گردشگری دانست.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!