اهدای خون فرماندار کاشمر در ماه محرم

همزمان با ایام سوگوار سید وسالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین در اقدامی خداپسندانه مهدی فروزان فرماندار شهرستان کاشمر به اتفاق بخشدار مرکزی و فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه وتنی چند از مسئولان شهرستان با حضور در پایگاه انتقال خون شهرستان ضمن بازدید از این پایگاه انتقال خون،اقدام به اهدای خون خود جهت کمک به بیماران نیازمند نمودند.
فرماندار کاشمر خاطر نشان کرد:همانطور که در آیات قرآن کریم امده است «هرکس انسانی رااز مرگ نجات دهد گویی تمام مردم را زنده نگه داشته است.» اهدای هر قطره خون نه تنها اهدای زندگی به یک بیمار بلکه به منزله اهدای زندگی به یک خانواده و جامعه است.

۲ نظر

  1. aaaaa گفت:

    سلام برای خون دادن باید سالیان سال توی نوبت بود حالا میگن خون کمه . معلومه که آقای فرماندار بدون نوبت میرن خون میدن . اگه تو نوبت باشند بیزار از خون دادن میشن

  2. وحید گفت:

    حتما آقای فرماندار کار شاغی کرده که خون داده چطور خون دادن آقای فرماندار رسانه ای بشه اما خون دادن بعصی از آدمهای دیگه رسانه نشه خیلی خوب است بروید از بقیه آمهایی که خون میدهند هم گزارش تهیه کنید فقط آقای فرماندار تنها خون نمی دهد که این کار را شما کرده اید …..حتما ترسیدید که اسم آقای فرماندار را نوشته اید

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها