کمک ۱۱۰ میلیون ریالی به بیمارستان مدرس کاشمر

 

مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر از کمک ۱۱۰ میلیون ریالی مؤسسه حمایت از بیماران کلیوی کاشمر به بیمارستان شهید مدرس (ره) این شهرستان خبر داد.

محمدجواد یزدانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کاشمر اظهار داشت: این موسسه طی دو مرحله با خرید اقلام و ملزومات و تجهیزات مورد نیاز بیماران دیالیزی آنها را به بخش دیالیز بیمارستان شهید مدرس کاشمر اهدا کرده است.

وی با تقدیر از تلاش‌ها و زحمات مهدی شکراللهی خیر نیک‌اندیش کاشمری برای جذب خیرین در راستای کمک به مجمع خیرین سلامت شهرستان یادآور شد: این خیر تاکنون با رایزنی‌ها و پیگیری‌های متعددی توانسته کمک‌های خوبی به حوزه سلامت شهرستان داشته باشد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر با اشاره به وجود ۷۵ بیمار دیالیزی در این شهرستان خاطر نشان کرد: هم اکنون ۱۴ تخت در سه نوبت کاری به بیماران دیالیزی خدمات ارائه می‌دهند.

یزدانی با اشاره به اجرای طرح توسعه این بخش و استقرار شش تخت جدید طی یک ماه آینده تصریح کرد: عملیات ساختمانی و توسعه این بخش هم اکنون توسط غلامرضا کاویانی خیر نیک‌اندیش در دست اجراست و به زودی نیز با افزایش تعداد تخت‌های بخش دیالیز به ۲۰ تخت شاهد خدمات مطلوبی به بیماران دیالیزی خواهیم بود

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها