شیب ورود سرمایه‌گذاران به کاشمر سرعت گرفته است

سرمایه گذاری

خبرگزاری تسنیم: نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی گفت: شیب ورود سرمایه‌گذاران به کاشمر سرعت گرفته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خلیل‌آباد، محمد اسماعیل‌نیا عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: برگزاری مراسم هفتاد و ششمین سالگرد اسوه شجاعت و صداقت در کاشمر با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی و با حضور خردمندانه مردم این شهرستان وشهرهای همجوار، برگ زرین دیگری بر توانمندی و غیرت این مردم فهیم افزود.

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی افزود: باید از همه دست اندرکاران در شهرستان، رسانه‌ها و به ویژه از آستان قدس رضوی برای فراهم کردن تمهیدات برگزاری مراسم باشکوه سالگرد قدردانی کرد.

وی گفت: شیب ورود سرمایه‌گذاران به منطقه سرعت گرفته است و به‌جا است افراد بومی سرمایه‌گذار منطقه هم دست به کار شوند و در راستای ایجاد کار برای جوانان منطقه تلاش کنند.

اسماعیل‌نیا از مهاجرت ۳۹ درصدی جوانان این شهرستان به شهرهای بزرگ از جمله تهران و مشهد برای کار خبر داد و افزود: شهرهای خلیل‌آباد، کاشمر و بردسکن، مستعد کار صنعتی است و وجود معادن در این شهرها می‌تواند اقتصاد شهرستان و استان را مورد توجه قرار دهد.

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی تولید ۲۰۰ هزار تن انگور در منطقه، تولید ۱۰۰ هزار تن انار، ۸ هزار تن پسته و بیش از ۵۰ هزار تن کشمش را در سطح این شهرستان کم نظیر دانست و افزود: در حال حاضر به تقاضاهای متقاضیان سرمایه‌گذاری در کمتر از ۷۲ ساعت توسط فرمانداران پاسخ داده می‌شود.

 

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!