کشف۷۵۵کیلوگرم مواد غذایی غیر قابل مصرف در هفته اول آذرماه در کاشمر

دکتر مجتبی قائمی معاون بهداشتی و رئیس مرکز بهداشت کاشمر از کشف ۷۵۵ کیلو گرم مواد غذایی غیر قابل مصرف در هفته اول آذرماه سال جاری در شهرستان کاشمر خبر داد.
دکتر قائمی گفت:طی بازدید های بهداشتی به عمل آمده در هفته اول آذر ماه سال جاری از مراکز عرضه مواد غذایی در ساعات اداری و غیر اداری توسط بازرسان بهداشت محیط مرکز بهداشت کاشمر، ۷۵۵ کیلو گرم مواد غذایی غیر قابل مصرف به دلایل انقضاء تاریخ مصرف و علایم فساد ظاهری مشهود و غیر مجاز و تقلبی از این مراکز کشف و ضمن صورتجلسه، اقدام به جمع آوری جهت معدوم نمودن آنها گردید.
رئیس مرکز بهداشت کاشمر خاطر نشان کرد: پرونده این متخلفان در اجرای ماده یک قانون مواد خوردنی، آشامیدنی ،آرایشی، بهداشتی و مواد قانونی ۳۶ و ۳۷ قانون تعزیرات حکومتی به مراجع قضایی ارسال گردید.
وی گفت:این مواد غذایی کشف شده شامل دوغ،دلستر،کالباس، برنج،نمک ،کیک،چیپس ،پنیر، لواشک ،پفک،آبلیموو بیسکویت میباشد.
سید علی سیادتی مسئول واحد بهداشت محیط و حرفه ای مرکز بهداشت کاشمر خاطر نشان کرد:بازرسان بهداشت محیط مرکز بهداشت در تمامی ایام هفته و روزهای تعطیل به صورت مستمر، در ساعات اداری و غیر اداری ،از مراکز عرضه مواد غذایی بازدید نموده در صورت مشاهده مواد غذایی و خوراکی تاریخ مصرف گذشته و یا غیر مجاز ، ضمن آموزش به متصدیان، برابر قانون اقلام را صورتجلسه و توقیف نموده و متخلفان را به مراجع قضایی معرفی مینمایند.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها