بازدید دو ساعته وزیر بهداشت از شبکه بهداشت و درمان کاشمر

 

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور عصر جمعه از بیمارستان های حضرت ابوالفضل (ع) و شهید مدرس کاشمر بازدید کرد

دکتر  هاشمی در میان استقبال مسئولان شهرستان وارد کاشمر شد و در ابتدا با حضور در مزار شهدا با قرائت فاتحه و نثار شاخه های گل به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد و سپس به زیارت مرقد امامزاده سید حمزه (ع) از فرزندان امام هفتم رفت. وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی کشور در ادامه از بخش های مختلف در بیمارستان های حضرت ابوالفضل (ع) و شهید مدرس بازدید کرد و از نزدیک در جریان خدمات دهی، کمبودها و مشکلات موجود در حوزه بهداشت و درمان کاشمر قرار گرفت.

دکتر  هاشمی در پایان بازدید دو ساعته خود از دو بیمارستان کاشمر در جمع خبرنگاران گفت: کمبودهایی در مجموعه بهداشت و درمان این شهرستان احساس می شود که تلاش خواهیم کرد در جهت گسترش و ارتقای خدمات درمانی برنامه ریزی و اقدام کنیم.

وی با بیان این که در این سفر فرصتی برای بازدید از مراکز بهداشتی در این شهرستان فراهم نشد خاطر نشان کرد: اعتقادمان بر این است که بهداشت مقدم بر درمان است به همین جهت اگر مردم به موضوع پیشگیری توجه داشته باشند دیگر نیازی به مراجعه به مراکز درمانی نخواهند داشت.

۱ نظر

  1. هیس !! گفت:

    مسئولین هم خوب ظاهر سازی کردند که یک وقت عوضشون نکنن امان از این میزها

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!