فرماندار کاشمر به جمع دارندگان کارت اهدا عضو پیوست.

45

11در حرکتی نمادین فرماندار شهرستان کاشمر و بخشداران مرکزی و بخش کوهسرخ شهرستان کاشمر به جمع دارندگان کارت اهدای اعضاء پیوستند.
مهدی فروزان فرماندار شهرستان کاشمر در گفتگو با روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان کاشمر خاطر نشان کرد: کارت اهدای عضو نشان‌ دهنده آرزوی قلبی برای اهدای اعضای بدن در هنگام مرگ مغزی است و همین امر می‌تواند با نشان دادن خواسته فرد به اولیای دم، تصمیم گیری را برای آنها در آن زمان حیاتی آسان‌تر کند و البته نقش اساسی‌تر این کارت کمک به فرهنگ‌سازی بیشتر در زمینه اهدای عضو است.
شایان ذکر است کسانیکه تمایل به دریافت کارت اهدای عضو دارند ،با مراجعه به روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان کاشمر –خیابان امام خمینی (ره)روبروی پاساژ سجاد –نسبت به تکمیل فرم اهدای عضو اقدام و کارت خود را دریافت نمایند.

۳ نظر

 1. ناشناس گفت:

  بابا عجب فرماندار از جان گذشته ای ما کاشمریها داریم این کاری که این جناب انجام داده ماعده ای از دانشجویان دانشگاه پیام نور ۸ سال پیش انجام دادیم اما پارتی نداشتیم که اسمی از ما در بره

 2. مهدی گفت:

  کاربسیار خردمندانه وانساندوستانه انجام دادن
  ولی کاشکی به این شکل وبه این حدریانمیشد

 3. کشمش دودی گفت:

  دمش گرم؛ وخیزین جمع کنن ای دیکو دستگاه رو؛واقعا متاسفم من از طرف این بنده خدا عذر میخوام.برچی به شعور مردوم توهیین منن………….

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!