اعزام تیم ۵ نفره پینت‌بال کاشمر به مرحله سوم مسابقات قهرمانی کشور

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشمر از اعزام تیم ۵ نفره پینت‌بال این شهرستان به مرحله سوم مسابقات پینت‌بال قهرمانی کشور خبر داد.

خبرگزاری فارس: اعزام تیم 5 نفره پینت‌بال کاشمر به مرحله سوم مسابقات قهرمانی کشور

احمدرضا روشندل امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کاشمر اظهار کرد: مرحله سوم مسابقات پینت‌بال آماتور قهرمانی کشور روز جمعه ۲ اسفندماه سال جاری به میزبانی باشگاه جوان در شهر اصفهان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به حضور تیم‌های برتر پینت‌بال از استان‌های کشور در این دوره از مسابقات خاطرنشان کرد: تیم ۵ نفره کاشمر متشکل از محسن جنگی، مهران منصوری، وحید مقصودی، محمد روشندل و میلاد صادقی به عنوان نماینده خراسان رضوی در این مسابقات شرکت می‌کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشمر تصریح کرد: یاسر کاویانی مسئول کمیته پینت‌بال کاشمر نیز در این دوره از مسابقات جزو ۸ داور قضاوت کننده سومین مرحله مسابقات پینت‌بال کشور است.

روشندل با تأکید بر اینکه با راه‌اندازی این رشته ورزشی پرهیجان در ۳ سال اخیر در این شهرستان استقبال خوبی از سوی علاقمندان به پینت‌بال صورت گرفته است، گفت: در حال حاضر تنها باشگاه پینت‌بال کاشمر که توسط بخش خصوصی فعال بوده جزو ۵ باشگاه برتر کشور به لحاظ استاندارد است

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها