انتقاد عضو شورای شهر از ساخت و سازهای بی‌ضابطه در کاشمر

ر گفت‌وگو با تسنیم مطرح شد

خبرگزاری تسنیم: رئیس کمیسیون عمران شورای شهر کاشمر از ساخت و سازهای بی‌ضابطه در این شهرستان انتقاد ک

محمد خباززاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کاشمر اظهار کرد: متأسفانه در ساخت و سازهای شهر کاشمر طرح تفصیلی نادیده گرفته شده و هر شهروندی به خودش اجازه می‌دهد برداشت مخصوص به خود از این طرح را داشته باشد.

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر کاشمر گفت: وضعیت به گونه‌ای شده است که گویا بحث تراکم کم، متوسط و زیاد در سطح شهر کاشمر بی‌معنا بوده و ما شاهدیم که در بخش‌هایی با تراکم کم ساختمان‌های هفته طبقه ساخته می‌شود.

وی افزود: اگر امروز شهروندی از ما نقطه‌ای را در سطح شهر بخواهد که بتواند در آن مکان خانه‌ای ساخته و مطمئن باشد که یک ساختمان چند طبقه در روبروی آن علم نمی‌شود, نمی‌توانیم چنین مکانی را به او نشان دهیم و همه این اتفاقات در حالی رخ می‌دهد که گزارش آن به شهرداری می‌رسد و شهرداری هم خبر دارد اما برخورد قاطعی انجام نمی‌دهد.

خبارزاده تصریح کرد: در مرکز شهر کاشمر بدون پروانه، گودبرداری می‌شود و ساختمان‌های چند طبقه‌ای ایجاد می‌شود که در آینده‌ای نه چندان دور معضلاتش برای شهروندان باقی می‌ماند اما جلوی آن گرفته نمی‌شود.

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر کاشمر عنوان کرد: همچنین در خارج از محدوده شهری هم شاهد ساخت و سازهای غیرمجاز هستیم و عده‌ای افراد منفعت طلب، زمین‌های کشاورزی را تخریب کرده و تبدیل به مسکونی می‌کنند که باید با جدیت جلوی این اقدامات مخرب که آینده شهر را تهدید می‌کند, گرفته شود.

انتهای پیام/ آ

اخبار مرتبط

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!