درمانگاه هلال احمر در کاشمر راه‌اندازی شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشمر، مهدی فروزان ظهر امروز در دیدار با مدیر عامل سازمان هلال احمر خراسان رضوی با اشاره به وجود ۱۰۰ هزار نفر بیمه شده تامین اجتماعی و مراجعه بسیاری از بیمه شدگان شهرهای دیگر از جمله کوهسرخ، خلیل آباد، بردسکن، عشق آباد طبس ، بجستان، مه ولات و حتی تربت جام جهت مداوا به شهرستان کاشمر خواستار راه اندازی درمانگاه هلال احمر در شهرستان شد.

فروزان با اشاره به صعب العبور بودن منطقه کوهسرخ و موقعیت جغرافیایی بخش کوهسرخ ایجاد پایگاه امداد نجات در بخش ریوش، جهت پوشش حوادث جاده‌ای در مواقع بحرانی را از نیازهای ضروری و اولویت دار حوزه مدیریت بحران شهرستان عنوان کرد.

فرماندار کاشمر تسریع در روند تکمیل پایگاه امدادی فرهنگی هلال احمر که به دلیل کمبود اعتبارات با کندی درحال اجراست را خواستار شد.

وی تصریح کرد: با توجه به زلزله خیز بودن شهرستان و وجود گسل درونه و پوشش شهرستان‌های خلیل آباد، بردسکن و کوهسرخ توسط هلال احمر کاشمر در مواقع بروز حوادث باید مدیران استانی با جدیت بیشتری موضوع تکمیل و راه اندازی این پایگاه را پیگیری کنند.

فرماندار کاشمر با تاکید بر اینکه یکی از خواسته‌های اصلی مردم و جوانان راه اندازی سینما است از مدیرکل هلال احمر خواست تا نسبت به رفع مشکلات فرا روی واگذاری این مکان به شهرداری تسریع کند تا شهرداری و شورای شهرکاشمر بتوانند زمینه راه اندازی سینمای شهرستان را فراهم کنند.

وی با تشکر از اقدامات صورت گرفته در هلال احمر شهرستان گفت: اقدامات هلال احمر در مواقع بروز حوادث در شهرستان بر هیچ کس پوشیده نیست و نقش سازنده و خوبی را در زمینه امداد و نجات ایفا کرده است

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها