طرح آرامش بهاری همراه با سوگواره یاس نبوی در بقاع کاشمر اجرا می‌شود

کاشمر – خبرگزاری مهر: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کاشمر از اجرای طرح آرامش بهاری همراه با سوگواره یاس نبوی در سه بقعه متبرکه امامزادگان سیدمرتضی(ع)، سیدحمزه(ع) و سیدمحمد(ع) این شهرستان خبر داد.

حجت‌الاسلام اسماعیل تدینی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهارکرد: تعطیلات نوروز سال جدید که مصادف با ایام سوگواره یاس نبوی است فرصت مناسبی برای تبدیل آستان مقدس امامزادگان به قطب فرهنگی خواهد بود.

وی اظهار داشت: طرح آرامش بهاری همراه با سوگواره یاس نبوی به‌منظور ارج نهادن و تقویت باورهای دینی و مذهبی و بهره‌برداری مطلوب از فضای معنوی بقاع متبرکه در ایام سال جدید در حرم مطهر امامزادگان اجرا می‌شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کاشمر اضافه کرد: خدمت‌رسانی مطلوب، ایجاد رضایت و علاقه‌مندی بیشتر به بقاع متبرکه در زائران از دیگر از اهداف اجرای این طرح‌ها است.

تدینی با بیان اینکه بقاع متبرکه مظهر حیات دینی و فرهنگی هستند، اعلام کرد: مجموعه اداره اوقاف و امور خیریه کاشمر و مسئولان بقاع مذکور از هم اکنون خود را برای اجرای این طرح‌ها آماده می‌کنند

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها