فرمانده انتظامی کاشمر از انهدام باند شش نفره اراذل و اوباش در این شهرستان خبر داد.

فرمانده انتظامی کاشمر خبر داد
انهدام باند اراذل و اوباش در کاشمر

 

خبرگزاری فارس: انهدام باند اراذل و اوباش در کاشمر

ابوالقاسم باقری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کاشمر اظهار داشت: با توجه به اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی برخورد با متخلفان با شدت بیشتری در حال انجام است و در این راستا با هوشیاری پلیس در یک عملیات ضربتی شش نفر از مخلان نظم و آسایش عمومی در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه در پی شرارت‌های مکرر باند شش نفره اراذل و اوباش در حوزه استحفاظی شهرستان موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران پلیس امنیت عمومی کاشمر قرار گرفت افزود: با تحقیقات گسترده مأموران پلیس امنیت عمومی مشخص شد این افراد با اقدامات مجرمانه متعددی از قبیل ضرب و شتم، قدرت‌نمایی، خرید و فروش مواد افیونی و… باعث اخلال در نظم و امنیت عمومی شده‌اند.

باقری با بیان اینکه مأموران پلیس امنیت عمومی کاشمر پس از انجام یک سری تحقیقات گسترده، این افراد را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی در یک اقدام ضربتی دستگیر کردند؛ متذکر شد: در بازرسی از مخفیگاه این باند مقدار ۳۹ گرم حشیش، مقادیری شیشه، تعدادی قرص روانگردان و ادوات ایجاد رعب و وحشت کشف شد.

فرمانده انتظامی کاشمر در پایان اذعان داشت: متهمان پس از بازجویی و تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها