کمک ۴۰میلیون ریالی موسسه حمایت از بیماران کلیوی کاشمر به بخش دیالیز این شهرستان

dr-yazdani-001مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر از کمک ۴۰ میلیون ریالی مؤسسه حمایت از بیماران کلیوی کاشمر به بیمارستان شهید مدرس (ره) این شهرستان خبر داد.

محمدجواد یزدانی اظهار داشت: این موسسه با خرید اقلام و ملزومات و تجهیزات مصرفی پزشکی مورد نیاز بیماران دیالیزی ،آنها را به بخش دیالیز بیمارستان شهید مدرس (ره) کاشمر اهدا کرده است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر با اشاره به وجود ۷۵ بیمار دیالیزی در این شهرستان خاطر نشان کرد: هم اکنون ۱۴ تخت در سه نوبت کاری به بیماران دیالیزی خدمات ارائه می‌دهند.

دکتر یزدانی خاطر نشان کرد: این موسسه پیش از این در دو مرحله مبلغ ۱۱۰میلیون ریال در سال جاری ملزومات پزشکی مصرفی مورد نیاز بیماران دیالیزی را خریداری و به این بیمارستان اهدا نموده بود.

۱ نظر

  1. omid گفت:

    سلام. من یه عاشقم. یه عاشق که هنوز به عشقم نرسیدم.به خاطر پول. تو این دوره حرف اولو پول میزنه.بعد چیزای دیگه. به هر دری زدم هر کاری کردم نشد. شاید به نظر بعضیا دیوونگی باشه.ولی میخوام کلیمو بفروشم. من عاشقم. به خاطر عشقم. هر بیماری یا هر کس که یه بیمار کلیوی داره اگه کلیه میخوان به جیمیلم پیام بدن. ازتون خواهش میکنم الکی پیام ندین.من واقعا میخوام این کارو بکنم. برای اطلاعات بیشتر به جیمیلم پیام بدین. از هر جهت کلیه هام سالمن.گروه خونیمم O+ جیمیلم:loveeternal653@gmail.comاینم شمارم ۰۹۳۹۷۳۳۱۲۷۵

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها