پلمپ ۲ واحد صنفی استفاده‌کننده از نماد‌های شیطان‌پرستی در کاشمر

فرمانده انتظامی کاشمر از پلمپ دو واحد صنفی استفاده‌کننده از علائم شیطانی و تصاویری از نمادهای شیطان‌پرستی در این شهرستان خبر داد.

خبرگزاری فارس: پلمپ 2 واحد صنفی استفاده‌کننده از نماد‌های شیطان‌پرستی در کاشمر
    • باقری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کاشمر اظهار داشت: در راستای طرح مبارزه با تبلیغ آرم و علائم گروه‌های منحرف غربی و شیطان‌پرستی دو واحد صنفی که مبادرت به استفاده از این‌گونه علائم و نمادها کرده بودند، شناسایی و پلمپ شدند

وی با بیان اینکه این طرح در راستای تشدید ارتقای امنیت اجتماعی و اخلاقی در واحدهای صنفی کاشمر برگزار شد، تصریح کرد: در طرح مبارزه با تبلیغ علائم گروه‌های منحرف غربی و شیطان‌پرستی یک آرایشگاه و یک چاپخانه در کاشمر پلمپ شد.

فرمانده انتظامی کاشمر با اشاره به هجمه سنگین دشمن به منظور اشاعه فرهنگ منحط غربی و انحراف جوانان، به مردم توصیه کرد در استفاده از علائم و نمادها در خودروها و اماکن صنفی خود دقت کنند چرا که استفاده از نقوش و علائم شیطان‌پرستی جرم محسوب و با متخلفان برخورد قانونی می‌شود.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!