آنتن ویژه دریافت شبکه های دیجیتال در کاشمر نصب می شود

 

کاشمر – خبرگزاری مهر: فرماندار کاشمر گفت: آنتن ویژه دریافت شبکه های دیجیتال در این شهرستان نصب می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی فروزان ظهر سه شنبه در بازدید  از ایستگاه رادیویی کاشمر با اشاره به دریافت ضعیف شبکه های دیجیتال در برخی از نقاط کاشمر اظهار کرد: با پیگیریهای صورت گرفته و اختصاص مبلغ یک میلیارد ریال در کمیته برنامه ریزی شهرستان، آنتن ویژه دریافت شبکه های دیجیتال در سید مرتضی نصب خواهد شد.

فرماندار کاشمر تصریح کرد: براساس قول مساعد مسئولین سیمای خراسان رضوی تجهیزات مورد نیاز و آنتن مورد نظر در فروردین ماه سال آینده در شهرستان نصب و مردم خواهند توانست شبکه های دیجیتال را با کیفیت مناسب دریافت کنند.

 

فروزان گفت: شهرهای کاشمر، بردسکن،خلیل آباد، بجستان، کوهسرخ و گناباد صدای خراسان رضوی را بر روی فرکانس ۸۰۱ کیلوهرتز از طریق ایستگاه رادیویی کاشمر دریافت می کنند.

۷ نظر

 1. شکوهی گفت:

  بسیار خوب میشه چون منطقه کندر زیاد پرش داره

 2. sepehr گفت:

  واقعا چرا؟!!
  واقعا چرا مردم ما این قدر زودباورن ؟

 3. arash گفت:

  ایا واقعا میشه؟

 4. arash گفت:

  بهتون تبریک میگم.

 5. مهرود گفت:

  امید به خدا
  وبلاگ سرگرمی برای دوستان عزیز
  mehroud.mihanblog.com

 6. حسن گفت:

  این خبر رو پارسال هم دادند شما جدی نگیرید فقط خواستند یاداوری بشه که به فکر هستیم، احتمالا آخر امسال هم میگن فروردین سال دیگه؛شما فعلا آنتن ها رو تک تک بچرخونید تا کار جلو بیفته!

 7. ناشناس گفت:

  ما امیدواریم …. با تشکر از فرماندار محبوبمان

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها