اولین جلسه ستاداسکان میهمانان نوروزی درشهرستان کاشمر برگزارشد

باحضورمدیر آموزش وپرورش شهرستان کاشمر واعضای ستاداسکان اولین جلسه ستاداسکان میهمانان نوروزی درمحل دفترکارمدیریت این اداره برگزارگردید.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش وپرورش شهرستان کاشمر ،دکترسعادتمند مدیرآموزش وپرورش کاشمر :هدف از تشکیل این جلسه را بررسی کمی و کیفی اسکان میهمانان نوروزی در نوروز ۹۳ و رفع کمبودها و تمهید مقدمات و شرایط لازم برای هرچه مطلوب تر برگزار نمودن اسکان میهمانان نوروزی و خانواده های فرهنگیان در تعطیلات نوروز ۹۳ اعلام کرد.

دکترسعادتمند با اشاره به لزوم برنامه ریزی لازم جهت استقبال از خانواده های فرهنگیان و میهمانان نوروزی در ایام تعطیلات عید نوروز گفت: باید با برنامه ریزی مطلوب نسبت به شناسایی نقاط ضعف و قوت سالهای گذشته و رفع مشکلات، موانع و کمبودهای مدارس اقدام کرده  و نقاط قوت و نوآوری ها را تقویت کنیم تا کسانی که به این شهرستان سفر می نمایند؛ با خاطره ای خوش اینجارا ترک نمایند.

وی با اشاره به تراکم برنامه های ستاد اسکان میهمانان نوروزی افزود: فرصت باقیمانده تا پایان سال ۹۲ زمان مناسبی است تا با برنامه ریزی دقیق و تهیه گزارش از وضعیت موجود نسبت به ترسیم وضعیت مطلوب اقدامات لازم صورت پذیرد.

اکبرقادرنژاد کارشناس تعاون و رفاه آموزش و پرورش کاشمر در این جلسه گفت: گروه های بازدیدی جهت بازدید از پایگاه های اسکان تعیین شده است و تا پایان این هفته از همه پایگاه های اسکان بازدید می کند و نیاز مدارس مجری طرح اسکان را بررسی و پیگیری خواهند کرد.

در این جلسه اعضای ستاد پیشنهادات و نظرات خود را در جهت پیشبرد امور اسکان خانواده های فرهنگیان و میهمانان نوروزی ارائه دادند

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها