عده ای قصد خدشه دار کردن چهره دولت تدبیر و امید را دارند

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام علی اصغر امینی در خطبه های نماز جمعه این هفته بردسکن با اشاره به اینکه اصلاح طلبان انسان هایی ارزشی هستند، افزود : مردم اجازه نمی دهند این عده معدود ارزشهای اسلامی را زیر سووال ببرند.

وی اظهارداشت : افرادی که قبل از روی کار آمدن دولت جدید دنبال اهداف سیاسی خاصی بودند باید بدانند که در دولت تدبیر و امید برای برای افراطیون تندرو جایی وجود ندارد.

او گفت:دولت جدید باید با شناسایی افرادی که به اسم دلسوزی برای نظام، قصد فتنه دارند را از حریم خود دور کرده و نگذارد در اطراف رخنه کنند.

امام جمعه بردسکن افزود: دشمن امنیت، وحدت، اعتقادات و ارزشهای ملت ما را مورد هدف قرار داده و از این طریق می خواهد به ایران اسلامی ضربه وارد کند.

وی با اشاره به پانزدهمین اجلاسیه خبرگان رهبری و سخنرانی رهبر معظم انقلاب در جمع این اعضا، گفت : همه مسوولان باید فرمایشات مقام معظم رهبری را سرلوحه کار خود قرار دهند.

وی با اشاره به مناسبتهای تقویمی از جمله هفته احسان و نیکوکاری و هفته درختکاری، روز بزرگداشت شهدا و سالروز تاسیس بنیاد شهید ، بر زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا به شکل های گوناگون در جامعه تاکید کرد.

 

حجت الاسلام امینی با تبریک ولادت با سعادت حضرت زینب (س) و گرامی داشت روز پرستار گفت: کار پرستاران در واقع یک نوع عبادت محسوب می شود.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها