کسب رتبه نخست آموزش، آزمون و آموزشگاه‌ها توسط مرکز کاشمر

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای کاشمر گفت: مرکز کاشمر توانست رتبه نخست در حوزه‌های آموزش، آزمون و آموزشگاه‌های آزاد استان را در سال جاری به خود اختصاص دهد.

خبرگزاری فارس: کسب رتبه نخست آموزش، آزمون و آموزشگاه‌ها توسط مرکز کاشمر

 

ابوالفضل خبازی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کاشمر با بیان اینکه این رتبه‌بندی که از سوی اداره‌کل فنی و حرفه‌ای خراسان رضوی انجام شده است، اظهار داشت: مرکز فنی و حرفه‌ای کاشمر با تلاش‌های انجام شده در بخش‌های مختلف موفق به کسب رتبه اول استان در حوزه‌های آموزش، آزمون و آموزشگاه‌های آزاد شده است.

وی با تقدیر از تلاش‌های شبانه‌روزی پرسنل مرکز و تمامی همکارانش در بخش‌های مختلف یادآور شد: مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای کاشمر که از سال ۷۲ فعالیت خود را آغاز کرده است به عنوان یکی از مراکز مستقل اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای خراسان رضوی است که مراکزی همچون مرکز خواهران کاشمر، مراکز خلیل‌آباد و مرکز دومنظوره بردسکن و همچنین تعداد ۷۰ آموزشگاه آزاد که در حال حاضر در سه شهرستان فوق مشغول به فعالیت است را نیز پوشش می‌دهد.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای کاشمر با بیان اینکه در حال حاضر ۲۰ رشته مخصوص برادران و ۱۶ رشته مخصوص خواهران در این مرکز وجود دارد، خاطرنشان کرد: شرکت‌کنندگان در هر یک از رشته‌ها و پس از کسب نمره قبولی گواهینامه مهارت دریافت می‌کنند.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها