ارائه خدمات درمانی به ۲۰هزار۲۸۵نفر در بیمارستاهای کاشمر در ایام نوروز۱۳۹۳

دکتر محمد جواد یزدانی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کاشمر از ارائه خدمات درمانی به ۲۰هزار ۲۸۵نفر در ایام نوروز در بیمارستانهای شهید مدرس (ره) و حضرت ابوالفضل (ع) شهرستان کاشمر خبر داد.dr-yazdani-001

دکتر یزدانی گفت: از این تعداد ۱۸۲۳۴نفر مراجعین به اورژانس و درمانگاه های بیمارستانهای این شهرستان و ۲۰۴۲نفر نیز مراجعه کنندگان به بخشهای کلینیک و پاراکلینیک بوده است .

وی افزود : در ایام نوروز ۱۷۵۴ نفر در بخشهای بیمارستاهای کاشمر بستری ،که از این تعداد ۵۹۴ بیمار در بیمارستان شهید مدرس و ۱۱۶۰نفر در بخشهای بیمارستان حضرت ابوالفضل بستری بوده اند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کاشمر خاطر نشان کرد:در این ایام تعداد ۲۳۴ مورد زایمان در بیمارستان صورت پذیرفته است که از این تعداد ۹۶مورد بصورت سزارین و ۱۳۸مورد نیز زایمان طبیعی بوده است.

دکتر یزدانی همچنین به تعداد اعمال جراحی انجام شده در بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) کاشمر در این مدت اشاره نمود و گفت:تعداد ۲۲۷مورد عمل جراحی در این بیمارستان انجام شده است که از این تعدا د ۱۰۳ مورد اعمال جراحی اورژانسی و ۱۲۴مورد اعمال جراحی الکتیو بوده است.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!