اعزام بیماران از کاشمر به مرکز استان ۴۰ درصد کاهش یافت

کاشمر – ایرنا – مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر گفت: اعزام بیماران از این شهرستان به مرکز استان در ایام نوروز امسال نسبت به مدت مشابه پارسال ۴۰ درصد کاهش داشت.

به گزارش ایرنا، دکتر محمد جواد یزدانی روز یکشنبه در نشست شورای مدیران شبکه بهداشت و درمان کاشمر افزود: در ایام نوروز امسال کشیک پزشکان متخصص به نحوی برنامه ریزی شد که در هر رشته تخصصی دست کم یک متخصص در شهرستان حضور داشته و در تعطیلات رسمی نیز از متخصصان طب اورژانس در اورژانس بیمارستانها استفاده شد.

وی از همکاری و حضور پلیس راهور و راهنمایی و رانندگی کاشمر که منجر به کاهش تصادفات در ایام نوروز شد قدردانی نمود و گفت: در ایام نوروز ماموریتهای اورژانس جاده ای ۴۰درصد کاهش داشته و در این ایام هیچ تصادف منجر به فوت در جاده ها اتفاق نیفتاد.

فرماندار کاشمر نیز در این نشست گفت: ارائه خدمات در حوزه بهداشت و درمان شهرستان کاشمر در ایام نوروز نسبت به سایر شهرستانهای استان در حد بسیار مطلوب بوده است.

مهدی فروزان افزود: با شبانه روزی بودن ارائه خدمات در این حوزه، در ایام نوروز هیچ شکایتی از حوزه بهداشت و درمان کاشمر به فرمانداری گزارش نشد و این نشان از ارائه خدمات مطلوب ، برنامه ریزی صحیح مسئولان و نظارت آنها بر عملکرد و نحوه ارائه خدمات دارد

۲ نظر

 1. سعید گفت:

  اگر ماردم را که بار اول ۰۸/۰۱/۹۳ یا بار دوم ۱۰/۰۱/۹۳ دچار حمله قلبی شده بود اعزام کرده بودند بار سوم ۱۱/۰۱/۹۳ او زنده بود و براش روز مادر هدیه می خریدم.
  مردم را می کشند میگویند کاهش اعزام داشتیم
  حالا برم پیش کی به شکایت !!!
  خدا نعلت کند این پزشک های (متخصص) بی سواد را
  ۰۹۱۵۳۳۲۹۵۲۰

 2. مهدی گفت:

  ضمن تسلیت به سعید، فکر کنم تصمیم گرفته شده ۴۰% بیمارا همینجا کشته بشن و زحمت اعزام به دوش بیمارستان نباشه!
  خیلی ممنون از شبکه محترم بهداشت و درمان که برای چهار تا بیسکوییت تاریخ گذشته جنجال درست میکنه، اینجور چیزارو که میبینه، شتر دیدی ندیدی!

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!