تولد روزانه ۱۳ نوزاد در کاشمر طی ایام نوروز

 

مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر از تولد روزانه ۱۳ نوزاد در ایام نوروز امسال در این شهرستان خبر داد.

خبرگزاری فارس: تولد روزانه 13 نوزاد در کاشمر طی ایام نوروز

 

به گزارش خبرگزاری فارس از کاشمر، محمدجواد یزدانی صبح امروز در نشست خبری با حضور رسانه‌های محلی در کاشمر گفت: از ۲۸ اسفندماه تا ۱۶ فروردین‌ماه جاری ۲۳۴ مورد زایمان در بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) کاشمر انجام شده که از این تعداد ۹۶ مورد به صورت سزارین و ۱۳۸ مورد زایمان طبیعی بوده است.

وی با اشاره به انجام اعمال جراحی در بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) کاشمر یادآور شد: در ایام تعطیلات ابتدای امسال ۲۲۷ عمل جراحی در کاشمر انجام شده که از این تعداد ۱۰۳ مورد به صورت اورژانسی و ۱۲۴ مورد اعمال جراحی اکتیو بوده است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر با بیان این‌که در ایام نوروز امسال ۲۰ هزار و ۲۸۵ نفر به بیمارستان‌های کاشمر مراجعه و خدمات درمانی دریافت کردند، افزود: از این تعداد ۱۸ هزار و ۲۳۴ نفر به اورژانس و درمانگاه‌های بیمارستان‌های شهرستان و ۲ هزار و ۴۲ نفر به بخش‌های کلینیک و پاراکلینیک مراجعه کردند.

یزدانی با اشاره به بستری شدن هزار و ۷۵۴ نفر در بخش‌های بیمارستانی کاشمر گفت: از این تعداد ۵۹۴ بیمار در بیمارستان شهید مدرس و هزار و ۱۶۰ نفر در بخش‌های بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) بستری بوده‌اند.

 

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!