۱۰هزار نقشه راهنما توسط اکیپ هلال احمر کاشمر به مسافران ارائه شد

کاشمر – خبرگزاری مهر: رئیس اداره هلال احمر کاشمر گفت: بیش از ۱۰ هزار نقشه راهنما توسط اکیپ هلال احمر این شهرستان به مسافران ارائه شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی شرافتی عصر یکشنبه در جلسه ستادهماهنگی خدمات سفر زائرین کاشمر اظهار کرد: در طرح نوروز امسال دو پایگاه در میدان شهید غلامی و امام زاده سید مرتضی و یک پایگاه از سوم فروردین در بخش کوهسرخ به صورت شبانه‌روزی به مسافران خدمات رسانی می کردند.

رئیس اداره هلال احمر کاشمر با بیان اینکه این طرح در مجموع ۱۵۰ نفر روز به مراجعه‌کنندگان پایگاه‌های کاشمر خدمات‌دهی کردند، افزود: بیش از سه هزار و ۴۰۰ خودرو برای راهنمایی در پایگاههای هلال احمر توقف داشته اند.

شرافتی از راه اندازی پایگاه دوستدار کودک از سوم فروردین ماه جاری تا پایان تعطیلات نوروزی در مجموعه امام‌زاده سید مرتضی(ع) خبر داد و تصریح کرد: در ایام نوروز پایگاه دوستدار کودک میزبان ۲ هزار و ۲۹۱ کودک کودک بود.

وی همچنین با تاکید براینکه برای انجام فعالیت‌های فرهنگی تعداد ۴۷۵ کودک با حضور در این پایگاه اقدام به نقاشی کشیدن کردند، افزود: در ایام دهه فاطمیه این پایگاه با اجرای طرح قرآن بخوان جایزه بگیر، در این امر نیزتعداد  ۵۷۸ کودک شرکت کردند.

رئیس هلال احمر شهرستان کاشمر گفت: در مدت اجرای این طرح از ۴۳۱ بیمار دیابتی تست قند خون و از یک هزار و ۱۲۲ نفر تست فشار خون به عمل آمد.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!