لیگ پینت بال کشور در کاشمر برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، احمدرضا روشندل اظهار کرد: مرحله نخست لیگ پینت‌بال آماتور آقایان کشور از فردا ۱۹ اردیبهشت ماه در کاشمر آغاز می‌شود.

وی افزود: این مسابقات به صورت سناریویی با شرکت ۱۰ تیم از سراسر کشور برگزار می‌شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کاشمر خاطرنشان کرد: تیم پینت‌بال یاسر کاشمر و آرافیک، امرتات، آدرنالین از مشهد نمایندگان استان در این مرحله از رقابتها خواهند بود.

 

ا

۱ نظر

 1. اسماعیل گفت:

  اطلاعیه
  فراخوان دعوت به همکاری شورای هماهنگی جوانان اصلاح طلب
  با استعانت از ایزدمنان بدین وسیله به اطلاع عموم جوانان شایسته منطقه کاشمر می¬رساند، با توجه به حجم درخواست¬ها و تقاضای مکرر دوستان جوان هم شهرستانی مبنی بر فراهم نمودن مقدمات همکاری،استفاده از همه ظرفیت¬های موجود، این شورای از تمام دوستان و هم¬فکران علاقمند دعوت به عمل می¬آورد تا با ارسال رزومه و اطلاعات تماس خود و عضویت در این مجموعه ما رادر جهت پیشبرد هر چه بهتر و بیشتر یاری فرمایند.
  خاطر نشان می¬کند اولین جلسه مجمع عمومی این شورا و تشکیل شورای مرکزی که ترکیبی از هیات موسس و منتخبان مجمع عمومی خواهد بود به جهت تعیین و تصویب مرامنامه و دیگر موارد مربوط به شورا پس از عضو¬گیری و با حضور اعضا جدید تشکیل خواهد شد.
  خواهشمند است رزومه و اطلاعات تماس خود را به آدرس اینترنتی و صندوق پستی ارسال نمائید.
  صندوق پستی: شهرستان کاشمر-۳۸۶-۹۶۷۱۵
  نشانی اینترنتی:councilreform.kashmar@gmail.com
  هیات موسس شورای هماهنگی جوانان اصلاح طلب منطقه کاشمر

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها