نشست معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بخشدارکوهسرخ شهرستان کاشمر

در راستای بررسی چالشها و نقاط قوت و قابل بهبود در حوزه بهداشت ودرمان بخش کوهسرخ شهرستان کاشمر، دکتر حمید رضا بهرامی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد به اتفاق دکتر یزدانی مدیر شبکه بهداشت ودرمان کاشمر و دکتر احمدیان مدیر گروه سلامت خانواده، جمعیت و مدارس مرکز بهداشت استان با حضور در بخشداری و دیدار با رمضانی بخشدار کوهسرخ به مشکلات این حوزه پرداختند.

در این نشست بخشدار کوهسرخ با اشاره به قدیمی بودن ساختمان مرکز بهداشتی درمانی شبانه روزی ریوش و همچنین محرومیت منطقه گفت:حوزه سلامت در منطقه کوهسرخ مظلوم واقع شده و علیرغم تلاشهای خستگی ناپذیر کارکنان حوزه سلامت در این مرکز ولی به دلیل کمبود نیروی انسانی و فرسوده بودن ساختمان این مرکز ،خدمات در خور شان مردم این منطقه نمی باشد و باید توجه ویژه به این حوزه صورت پذیرد.

درادامه دکتر بهرامی به توجه ویژه حوزه سلامت به مناطق کمتر برخوردار به لحاظ محرومیت و امکانات در سال جدید اشاره نمود و گفت: در سال جاری تخصیص اعتبارات و نیروی انسانی بر اساس استاندارهای حوزه سلامت و خارج از هرگونه بخشی نگری صورت خواهد پذیرفت و توجه ویژه به مناطق محروم در دستور کار قرار دارد.

در ادامه معاون بهداشتی دانشگاه،بخشدار کوهسرخ و مدیر شبکه بهداشت ودرمان کاشمر با حضور در مرکز بهداشتی و درمانی ریوش ضمن بازدید از واحدهای این مرکز و تبریک هفته سلامت به کارکنان شاغل این مرکز ،به استماع مشکلات حوزه سلامت از زبان مردم منطقه پرداختند.

 

 

 

 

 

 

 

 

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!