وجود ۱۹ پروژه ورزشی نیمه‌تمام در کاشمر

خبرگزاری فارس: وجود 19 پروژه ورزشی نیمه‌تمام در کاشمر

احمدرضا روشندل امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کاشمر اظهار داشت: طرح‌های عمرانی حوزه ورزش کاشمر به لحاظ نبود اعتبار در یک رکود کامل به سر می‌برند.

وی با بیان اینکه زمین‌های ورزشی روباز روستایی، سالن ورزشی و روستاهای فدافن، قوژد و ایور و استادیوم ورزشی آزادی کاشمر را از جمله مهم‌ترین پروژه‌های ورزشی نیمه‌کاره در این شهرستان عنوان کرد و افزود: استخر سرپوشیده کاشمر نیز که در سال ۸۶ کلنگ آن به زمین زده شده است در حالت فندانسیون و به دلیل نبود اعتبار رها شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان کاشمر افزود: در حال حاضر ۴۰ هیئت ورزشی در رشته‌های مختلف در سطح شهرستان راه‌اندازی شده و علاقه‌مندان به رشته‌های مختلف ورزشی زیر نظر این هیئت‌ها فعالیت می‌کنند.

وی با اشاره به کسب مقام‌های مختلف توسط ورزشکاران در رشته‌های متعدد ورزشی افزود: علی‌رغم همه کمبودها، خوشبختانه ورزش کاشمر از جایگاه خوبی در سطح استان برخوردار است و ورزشکاران کاشمری در مسابقات مختلف استانی و کشوری به صورت تیمی و انفرادی موفق به کسب عناوین مختلف هم شده‌اند.

روشندل با تأکید بر اینکه در ۲ سال اخیر هیچ گونه اعتباری به مجموعه ورزش شهرستان تخصیص نیافته گفت: اخیرا با پیگیری‌های نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی مبالغ جداگانه‌ای توسط وزارت نفت به حساب اداره شهرستان واریز شده است که آن هم صرف خرید توپ و تور و اقلام ورزشی برای جوانان در روستاهای شهرستان شده است.

وی با بیان اینکه کمبود اعتبار و نبود منابع مالی مهم‌ترین دغدغه و درخواست در حوزه ورزش شهرستان است اظهار داشت: در سال‌های اخیر با کمک مالی حامیان و خیرین ورزشی توانسته‌ایم نیازهای ضروری رشته‌های ورزشی را برطرف و در این راستا مسابقات ورزشی هم برگزار کنیم.

رئیس اداره ورزش و جوانان کاشمر با اشاره به استقبال جوانان و نوجوانان روستایی از ورزش یادآور شد: خوشبختانه در حال حاضر در اکثر روستاهای شهرستان ورزش با استقبال خوبی روبه‌رو شده به طوری که در رشته‌های رزمی، کاراته و تکواندو و فوتبال از مهم‌ترین ورزش‌هایی است که در روستاها در حال انجام است.

 

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها