انفجار کپسول پیک نیک در کاشمر یک کشته بر جای گذاشت

ابوالقاسم باقری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با اعلام بیمارستان شهید مدرس کاشمر مبنی بر مصدومیت ناشی از سوختگی دو نفر، عوامل گشت کلانتری ۱۱ جانبازان این شهر به بیمارستان مراجعه و به بررسی موضوع پرداختند.

وی گفت: در تحقیقات و بررسی های انجام شده مشخص شد دو کشاورز با استفاده از کپسول ۱۱ کیلویی گاز مایع به پرکردن کپسول پیک نیک در محل خانه باغ و با روش غیر اصولی اقدام کردند که در حین کار شیلنگ اتصال گاز جدا شده و با وجود چراغ نفتی در محل آتش سوزی شدید رخ داده و منجر به سوختگی این دو فرد شده است.

سرهنگ باقری افزود: یکی از مصدومین به علت شدت سوختگی از ناحیه صورت به بیمارستان امام رضا (ع) مشهد اعزام شد اما به رغم تلاش پزشکان، فوت کرد.

فرمانده انتظامی کاشمر گفت: این حادثه دومین مورد طی سال جاری است که به دلیل پرکردن غیر اصولی کپسول پیک نیک در این شهر اتفاق افتاده است.

وی افزود: اول اردیبهشت ماه امسال نیز در حادثه مشابهی در خانه باغی واقع در بلوار سید مرتضی کاشمر شاهد کشته شدن یک نفر و مجروح شدن دو نفر دیگر بودیم.

۱ نظر

  1. مهدی گفت:

    شکر خدا هشتاد میلیون متخصص پرورش داده این انقلاب، آفرین

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها