بیش از نیمی از مردم در کاشمر با اوقاف در ارتباطند

به گزارش خبرگزاری فارس از کاشمر، حجت‌الاسلام سیدقاسم یعقوبی صبح امروز در جلسه تودیع و معارفه روسای سابق و جدید اداره اوقاف و امور خیریه کاشمر اظهار داشت: اوقاف به دلیل آثار اجتماعی در زمینه‌های فرهنگی، مذهبی و معنوی یکی از مهم‌ترین ادارات شهرستان کاشمر است که نقش تأثیرگذاری در ابعاد اقتصادی و خدماتی دارد.

وی با اشاره به این که اداره اوقاف برای گستردگی حوزه فعالیت در بخش‌های فرهنگ و معنویت رکنی از ارکان معنویت و فرهنگ شهرستان به شمار می‌رود یادآور شد: امیدواریم اداره اوقاف و امور خیریه کاشمر با مدیریت جدید بتواند همچون گذشته با ایجاد تعامل و همکاری با سایر ادارات و نهادهای شهرستان بتواند در راستای انجام مأموریت‌های محوله منشاء خیر و خدمت برای مردم و مجموعه شهرستان باشد.

امام جمعه کاشمر با تقدیر از تلاش‌ها و خدمات سرپرست قبلی اداره اوقاف و امور خیریه کاشمر خاطرنشان کرد: اگر چه سرپرستی وی طولی نکشید اما اجرای طرح آبرسانی به پارک جنگلی امامزاده سید مرتضی که در حال خشک شدن بودن از اقدامات ارزشمند و قابل تحسین احمد انبیایی در مدت تصدی مسئولیت بود.

یعقوبی همچنین حضور حجت‌الاسلام صادق خلیلی به عنوان رئیس جدید اداره اوقاف و امور خیریه کاشمر که از فضلا و طلاب خوب ارزشمند و اهل علم و عمل است را مغتنم دانست و خاطرنشان کرد: امیدواریم با مدیریت جدید شاهد خدمات و دستاوردهای خوبی در موضوع موقوفات و بقاع متبرکه شهرستان باشیم.

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!