دستگیری ۵ متخلف شکار و آسیب دیدگی محیط‌بان کاشمری

خبرگزاری فارس: دستگیری 5 متخلف شکار و آسیب دیدگی محیط‌بان کاشمری
به گزارش خبرگزاری فارس از کاشمر، مهدی جمعه‌پور ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ماموران یگان حفاظت محیط زیست کاشمر حین گشت‌زنی در منطقه شکار ممنوع سیدمرتضی و در پی شنیدن صدای شلیک تیر به پایش‌منطقه پرداخته و برای دستگیری پنج شکارچی غیر مجاز وارد عمل شدند.

رئیس حفاظت محیط زیست کاشمر افزود: با توجه به صعب‌العبور بودن و فاصله زیاد از محل حضور متخلفان، موضوع بلافاصله با فرماندهی یگان هماهنگ و چهار نفر به عنوان نیروی کمکی برای کمین در دو مسیر احتمالی خروج به منطقه اعزام شدند.

وی تصریح کرد: همزمان با وقت افطار و اذان مغرب متخلفان حین خروج از منطقه با موتور تریل متوجه حضور ماموران یگان شده و با اصابت موتور سیکلت به آن‌ها بر خروج خود از منطقه و گریز از قانون پافشاری کردند.

جمعه‌پور گفت: با شجاعت و هوشیاری ماموران، متخلفان دستگیر شدند، اما متأسفانه در جریان این دستگیری یک نفر از ماموران دچار حادثه و مصدوم شد.

رئیس حفاظت محیط زیست کاشمر افزود: از پنج متخلف دستگیر شده یک قبضه سلاح گلوله‌زنی دوربین‌دار، یک دستگاه دوربین شکاری، هشت عدد فشنگ و سایر ادوات شکار و صید کشف و ضبط و برای پیگیری تحویل مراجع قضایی شد.

جمعه‌پور ادامه داد: متخلفان سودجو با توجه به ماه مبارک رمضان و احتمال عدم حضور ماموران راهی منطقه شدند ولی با حضور دائمی و شبانه روزی محیط‌بانان سخت‌کوش، ترفند آن‌ها کارساز نشد و پس از دستگیری و توقیف موتورسیکلت روانه بازداشتگاه شدند

– See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930421000741#sthash.sve0eyWg.dpuf

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!

آخرین ارسال ها