مسیر راهپیمایی روز قدس اعلام شد

خبرگزاری فارس: مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس در کاشمر اعلام شد

حجت‌الاسلام قاسمعلی مجیدی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کاشمر اظهار کرد: راهپیمایی روز جهانی قدس همزمان در سراسر نقاط کشور با حضور حماسی و انقلابی مردم روزه‌دار دومین شهر زیارتی استان رأس ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه روز جمعه سوم مردادماه از مقابل آستان مقدس امامزاده سیدحمزه(ع) آغاز و با حضور مردم در مصلی نماز جمعه و قرائت بیانیه پایان می‌یابد.

وی روز قدس را میراثی ارزشمند و یادگاری ماندگار از معمار کبیر انقلاب دانست و یادآور شد: با توجه به شرایط کنونی غزه و اهمیت روز جهانی قدس انتظار می‌رود مردم روزه‌دار دارالمومنین کاشمر بار دیگر با حضور پرشور و باشکوه خود در این راهپیمایی اقتدار، صلابت، وحدت و یکپارچگی ملت را به نمایش بگذارند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کاشمر آزادی قدس شریف و حل مشکلات فراروی مردم بی‌دفاع فلسطین از اهداف برگزاری راهپیمایی روز قدس است، خاطرنشان کرد: برابر هماهنگی‌های انجام شده با ادارات و دستگاه‌های دولتی در سطح شهرستان، امر اطلاع‌رسانی در ارتباط با زمان و مسیر راهپیمایی برای حضور حداکثری مردم به اطلاع شهروندان می‌رسد.

مجیدی با دعوت از اقشار مختلف مردم برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس تصریح کرد: امسال نیز مردم آگاه و با بصیرت ایران اسلامی باشکوه‌تر و پر شورتر از هر سال در راهپیمایی روز قدس شرکت می‌کنند و پیام اتحاد و همبستگی امت اسلامی که همراه با برائت و انزجار از استکبار جهانی و عوامل صهیونیست آن در منطقه است را به گوش جهانیان می‌رسانند.

وی تصریح کرد: راهپیمایی روز جهانی قدس در شهر ریوش مرکز بخش کوهسرخ کاشمر نیز همچون سال‌های گذشته با حضور باشکوه اهالی ولایتمدار و مومن این بخش برگزار می‌شود.

 

نظرتان را بنویسید

عضویت ایمیلی

خبرنامه پایگاه اطلاع رسانی کاشمر این امکان را برای شما فراهم میکند تا به وسیله ثبت آدرس ایمیل خود در کادر زیر از آخرین مطالبی که در سایت منتشر میشود، مطلع شوید!